Pawelec czy Śliz?

Smyków

Pierwsza tura nie przyniosła rozstrzygnięcia w gminie Smyków. Wyniki pokazały, że mieszkańcy są podzieleni pomiędzy zwolenników rządzącego od dwóch kadencji Józefa Śliza, a osoby oczekujące zmian, które poparły Jarosława Pawelca i Mateusza Misztala. Panów od siebie dzieliła niewielka różnica głosów. Ostatecznie w drugiej turze spotkają się Śliz i Pawelec. O tym, kto wygra zdecydują najbliższe dni, bo hipotetyczne poparcie Pawelca przez Misztala może przybliżyć go do rządzenia gminą. Jarosław Pawelec ma 36 lat, pracuje w Świętokrzyskim Urzędzie Wojewódzkim. Józef Śliz ma 56 lat, od ośmiu kieruje gminą Smyków.

 

 

 

 

 

Józef Śliz – KWW Józefa Śliza – 787 głosów

Jarosław Pawelec – KWW Jarosława Pawelca –  440 głosów

Mateusz Misztal – KWW Mateusza Misztala – Stop Układom – 424 głosów

Renata Biegaj – KWW Renaty Biegaj – 287 głosów

Michał Hebda – KWW Wspólnota Smyków 2014 – 81 głosów

 

Rada Gminy Smyków:

Józef Błoński – KW PSL

Dariusz Janus – KW PSL

Gustaw Przygodzki – KWW Józefa Śliza

Stanisław Kozłowski – KWW Jarosława Pawelca

Grzegorz Młodawski – KWW Józefa Śliza

Andrzej Paluch – KWW Jarosława Pawelca

Anna Basiak – KWW Mateusza Misztala Stop Układom

Jan Kochel – KWW Józefa Śliza

Andrzej Kołodziejczyk – KWW Renaty Biegaj

Wojciech Włoszczyński – KWW Jarosława Pawelca

Kazimiera Opala – KWW Józefa Śliza

Grzegorz Wanat – KWW Jarosława Pawelca

Grzegorz Lesiak – KWW Józefa Śliza

Agnieszka Kastarynda – KWW Jarosława Pawelca

Jerzy Duda – KWW Józefa Śliza

Jarosław PawelecPrzede wszystkim chciałbym bardzo podziękować wszystkim mieszkańcom za okazane mi wsparcie. Moja kandydatura to szansa na lepszą zmianę. W najbliższym czasie poprzedzającym II turę w dalszym ciągu będę spotykać się z wyborcami i słuchać tego, co jest dla nich ważne i co możemy zmienić wspólnie w naszej gminie.
Józef Śliz

Czeka mnie druga tura. W dalszym ciągu liczę na mądrość i odpowiedzialność mieszkańców naszej gminy. Mam nadzieję, że postawią na dużą wiedzę i doświadczenie za zakresu funkcjonowania samorządu. Ostatnie cztery lata pokazały, że wspólnie możemy wiele zdziałać. Przez dwie kadencje udało nam się pozyskać 39 mln zł dofinansowań.

 

Dodaj komentarz