Pawelec czy Śliz?

Smyków

Pierwsza tura nie przyniosła rozstrzygnięcia w gminie Smyków. Wyniki pokazały, że mieszkańcy są podzieleni pomiędzy zwolenników rządzącego od dwóch kadencji Józefa Śliza, a osoby oczekujące zmian, które poparły Jarosława Pawelca i Mateusza Misztala. Panów od siebie dzieliła niewielka różnica głosów. Ostatecznie w drugiej turze spotkają się Śliz i Pawelec. O tym, kto wygra zdecydują najbliższe dni, bo hipotetyczne poparcie Pawelca przez Misztala może przybliżyć go do rządzenia gminą. Jarosław Pawelec ma 36 lat, pracuje w Świętokrzyskim Urzędzie Wojewódzkim. Józef Śliz ma 56 lat, od ośmiu kieruje gminą Smyków.

 

 

 

 

 

Józef Śliz – KWW Józefa Śliza – 787 głosów

Jarosław Pawelec – KWW Jarosława Pawelca –  440 głosów

Mateusz Misztal – KWW Mateusza Misztala – Stop Układom – 424 głosów

Renata Biegaj – KWW Renaty Biegaj – 287 głosów

Michał Hebda – KWW Wspólnota Smyków 2014 – 81 głosów

 

Rada Gminy Smyków:

Józef Błoński – KW PSL

Dariusz Janus – KW PSL

Gustaw Przygodzki – KWW Józefa Śliza

Stanisław Kozłowski – KWW Jarosława Pawelca

Grzegorz Młodawski – KWW Józefa Śliza

Andrzej Paluch – KWW Jarosława Pawelca

Anna Basiak – KWW Mateusza Misztala Stop Układom

Jan Kochel – KWW Józefa Śliza

Andrzej Kołodziejczyk – KWW Renaty Biegaj

Wojciech Włoszczyński – KWW Jarosława Pawelca

Kazimiera Opala – KWW Józefa Śliza

Grzegorz Wanat – KWW Jarosława Pawelca

Grzegorz Lesiak – KWW Józefa Śliza

Agnieszka Kastarynda – KWW Jarosława Pawelca

Jerzy Duda – KWW Józefa Śliza

Jarosław PawelecPrzede wszystkim chciałbym bardzo podziękować wszystkim mieszkańcom za okazane mi wsparcie. Moja kandydatura to szansa na lepszą zmianę. W najbliższym czasie poprzedzającym II turę w dalszym ciągu będę spotykać się z wyborcami i słuchać tego, co jest dla nich ważne i co możemy zmienić wspólnie w naszej gminie.
Józef Śliz

Czeka mnie druga tura. W dalszym ciągu liczę na mądrość i odpowiedzialność mieszkańców naszej gminy. Mam nadzieję, że postawią na dużą wiedzę i doświadczenie za zakresu funkcjonowania samorządu. Ostatnie cztery lata pokazały, że wspólnie możemy wiele zdziałać. Przez dwie kadencje udało nam się pozyskać 39 mln zł dofinansowań.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.