Konieczny po raz piąty

Fałków

Henryk Konieczny nie dał szans swojemu konkurentowi i zachował swoje stanowisko zyskując ponad 80 procent głosów. 

Konieczny jest samorządowym rekordzistą w powiecie koneckim. Zapracował na zaufanie wyborców, którzy już po raz piąty powierzyli mu sprawowanie funkcji wójta gminy Fałków. Nic więc dziwnego, że bez żadnego problemu pokonał swojego jedynego kontrkandydata Tomasza Jaranowskiego.  Nadchodząca kadencja zapowiada się bezpiecznie dla wójta, do Rady Gminy ze swojego komitetu wprowadził ośmiu radnych. Henryk Konieczny ma 50 lat, startował z własnego komitetu Samorząd Gminy Fałków – 2014 z poparciem PiS. Mieszka w Fałkowie.

 

 

Henryk Konieczny:

Mieszkańcy naszej gminy docenili wysiłek, jaki został włożony w rozwój.  To po prostu widać od inwestycji w oświatę przez park po bazę rekreacyjno – sportową. Pozyskaliśmy wiele unijnych funduszy, które dały nam wiele nowych możliwości. W kolejnych kadencji będę zabiegał o nowe miejsca pracy, kontynuować będziemy budowę dróg, chodników i sieci kanalizacyjnej.

 

Antoni Chudy – KW PSL

Józef Muskała – KWW Samorząd Gminy Fałków-2014

Stanisław Baran – KW PSL

Tadeusz Grabowski – KWW Dla Rozwoju Gminy Fałków

Maria Domańska – KW PSL

Bogusław Bartos – KWW Samorząd Gminy Fałków-2014

Grzegorz Baran – KWW Samorząd Gminy Fałków-2014

Rafał Kołaczek – KWW Samorząd Gminy Fałków-2014

Piotr Gonerka – KWW Samorząd Konecki 2010

Grzegorz Zganiacz – KWW Samorząd Gminy Fałków-2014

Jan Rutowicz – KWW Samorząd Gminy Fałków-2014

Anna Pluta 0 KW PSL

Stanisław Luzeńczyk 0 KWW Nasza Gmina Fałków

Jarosław Kaczmarek – KWW Samorząd Gminy Fałków-2014

Kazimierz Szulc – KWW Samorząd Gminy Fałków-2014

 

FAŁKÓW

Henryk Konieczny – KWW Samorząd Gminy Fałków-2014 – 1785 głosów

Tomasz Jaranowski – KWW Nasza Gmina Fałków – 431 głosów

Dodaj komentarz