Hucznie pożegnali karnawał

flash Oświata

Tuż przed rozpoczęciem ferii w Szkole Podstawowej w Kłucku zorganizowano spotkanie, które na pewno wielu uczniów i rodziców zapamięta na długo.

Wszystkie miejsca siedzące na sali gimnastycznej zostały zajęte! Uczniów, rodziców, nauczycieli, emerytowanych pedagogów i zaproszonych gości przywitała dyrektor Elżbieta Woźniak.  Na początek swoją wersję jasełek wystawili uczniowie klasy I i II pod opieką Marioli Majchrzak i Kazimiery Adach. Oprawę muzyczną do przedstawienia wykonał chór szkolny pod kierunkiem Roberta Dulewicza. Dekorację sali gimnastycznej przygotowały i wykonały: Monika Komisarska, Kazimiera Adach, Anna Zajchowska oraz uczniowie z Samorządu Uczniowskiego. Gościem specjalnym artystycznej części był zespół ludowy Mały Dziebałtów, zaproszony przez dyrektor Elżbietę Woźniak i radną Annę Ściegienną. O wprowadzenie w karnawały nastrój zadbały dziewczęta z z klas IV – VI, które zatańczyły do przeboju „My Słowianie” . O ich przygotowanie zadbała Wiesława Bąk. Później już przyszedł czas na wielką choinkową zabawę, w której wzięły udział również przedszkolaki ubrane w bajkowe stroje. Taneczną imprezę poprowadzili dj Norbi i Śnieżynka, a o poczęstunek dla dzieci i dorosłych zadbali rodzice.

Zaproszeni goście: wójt Michał Pękala, Marian Janowski – przewodniczący Rady Gminy, Jadwiga Wudarczyk – kierownik Gminnego Zespołu Obsługi Oświaty w Radoszycach, radni: Leszek Myszkowski, Anna Ściegienna, ks. Piotr Zagała – proboszcz parafii w Kłucku, Krystyna Makuch – sołtys Kłucka,Krystyna Nartowska – kierownik zespołu Mały Dziebałtów

 

Dodaj komentarz