Nadal są w dołku

Końskie

W 19. kolejce III ligi świętokrzysko-małopolskiej Partyzant Radoszyce uległ na własnym terenie Sole Oświęcim 1:4.

Radoszyczanie bardzo szybko stracili pierwszą bramkę, bo już w 3.minucie. – Do Radoszyc przyjechała drużyna od nas lepsza. Szybko straciliśmy bramkę. W 53. minucie wyrównał Kabaniuk strzałem w „długi” róg bramki. Niedługo cieszyliśmy się z wyrównania. Goście wykorzystali błąd naszej ekipy w obronie, a 4 minuty później ponowie nas skarcili. Na koniec przyjezdni dobili nas czwartym trafieniem po ewidentnym rzucie karnym – mówi Mateusz Szymczyk, kierownik drużyny Partyzanta. Należy dodać, że trener Partyzanta Dariusz Wolny kończył zawody na trybunach.

Partyzant – Soła 1:4 (0:1)
Dla Partyzanta: Kabaniuk 53.
Partyzant: Kalisz – Prus-Niewiadomski, Miśtal, Ubożak, Zagdan, Pyzia, Czarnecki, Morgaś, Korol, Babyn, Nwachukwu oraz Kabaniuk. Trener Dariusz Wolny