Doskonały start KKKK

flash Gorące tematy Sport

W Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Kobierzycach odbyła się piąta edycja międzynarodowego turnieju dla dzieci, młodzików, kadetów i juniorów Kobierzyce Cup 2015.

14-tka z Końskich

Zawody cieszą się coraz większym zainteresowaniem. W tym roku wzięło w nich udział ponad 400. zawodników z 38. ośrodków z Polski i zagranicy. Najmłodsi uczestnicy zmierzyli się w kategorii 6-7 lat, najstarsi w kategorii juniorów 16-17 lat. Dodatkowo przeprowadzono turniej kumite pierwszy krok kobiet oraz mężczyzn. Łącznie rozdano puchary dla najlepszych zawodników w 36. kategoriach. Reprezentacja Koneckiego Klubu Karate Kyokushin liczyła 14. zawodników.

Pięcioro w finałach

Pięcioro naszych karateków dostało się do finałów w swoich kategoriach, z czego trójka stanęła na najwyższym stopniu podium. Pierwsze miejsca wywalczyli: Maciej Paduch (kat. senior, pierwszy krok kumite, +80 kg), Julia Tarasińska (kat. kadetki 12-13 lat, +60kg) i Oliwia Małecka (kat. dziewcząt 10-11 lat, +39 kg). Na drugim stopniu podium stanęły: Karolina Kozielska (kat. młodziczki 14-15 lat, -60 kg) i Amelia Łyczek (kat. dziewczynki 8-9 lat, -30 kg). Gratulujemy!