Zadbaj o uśmiech na wakacje. Porady stomatologa

Zdrowie i uroda

Wakacje to czas urlopów. Wolny czas to doskonała okazja do nadrobienia wszelkich zaległości, również z zakresu stomatologii. To doskonały moment na to, by zadbać o nasze zęby, by na co dzień móc cieszyć się pięknym uśmiechem.

Szybko i skutecznie
Lek. stom. Piotr Borowski
zachęca do odwiedzenia gabinetu dentystycznego jeszcze przed urlopem, ale także w trakcie jego trwania. – W okresie letnim obserwujemy dwie grupy pacjentów: ci, którzy za chwilę gdzieś wjeżdżają, na urlop, do pracy za granicę lub ci, którzy pochodzą z naszych okolic, a na co dzień mieszkają poza granicami miasta czy kraju i przy okazji pobytu w Starachowicach, chcą skorzystać z naszych usług – mówi.

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Piotra Borowskiego cechuje przede wszystkim szybkość, a co za tym idzie jakość świadczonych usług. – W ciągu jednego dnia, czy godziny jesteśmy w stanie wykonać zabieg, który kiedyś pochłaniał kilka dni, a nawet tygodni. Coraz częściej zgłaszają się do nas pacjenci, którzy oczekują, że ich problem zostanie rozwiązany natychmiast. Jesteśmy w stanie sprostać tym oczekiwaniom. Jesteśmy przygotowani na to organizacyjnie i technologicznie. Stanowimy grupę lekarzy, która z dnia na dzień jest w stanie kompleksowo zaopatrzyć pacjenta. Zgłaszające się do nas osoby są pacjentami kliniki a nie konkretnego lekarza. To, że pracujemy zespołowo daje dodatkowe korzyści – wysoką jakość, ponieważ dany zabieg wykonają specjaliści, np. z zakresu endodoncji, protetyki, czy implantologii oraz skrócony czas oczekiwania na wizytę – mówi.

Piękny uśmiech w krótkim czasie
Stosowane w Centrum techniki leczenia są przewidywalne. – Dzięki temu istnieje ograniczone ryzyko występowania niekorzystnych dla pacjenta niespodzianek. Nieprzewidziane procedury, to nieprzewidywalny efekt. Tego naszym pacjentom chcemy oszczędzić. Stosowane przez nas metody i techniki pracy zasadniczo różnią się od tych, które stosowano kiedyś. Przykładem jednym z wielu jest leczenie kanałowe. Kiedyś leczenie kanałowe wymagało kilku wizyty, rozłożonych w czasie na kilka tygodni. Dzisiejsza endodoncja gwarantuje wysoką efektywność w czasie nieporównywalnie krótszym. Jesteśmy to w stanie zrobić nawet w godzinę, przy okazji jednej wizyty – zapewnia.

Implantologia daje możliwość szybkiej reakcji, co zapewnia komfort pacjentom. W sprzyjających warunkach możemy usunąć zęba, zastąpić go implantem i odbudować podczas jednej wizyty. Zarówno ci, którzy wyjeżdżają na wakacje, jak również ci, którzy przebywają w mieście z gościną mogą liczyć na skuteczną pomoc. Wakacje są dobre nie tylko na remonty mieszkań. Wykonujemy zabiegi zarówno te małe, związane z brakiem jednego zęba, jak również duże związane z kompleksową zmianą estetyki uśmiechu z zastosowaniem licówek. Warto już teraz zadbać o swój uśmiech.

Skontaktuj się już teraz!
Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Stomatologia Borowski
czynne:
Poniedziałek – piątek: 09.00–19.00, Sobota: 09.00–14.00
telefon: 41 275 12 88
ul. Staszica 17, 27-200 Starachowice
e-mail: recepcja@stomatologiaborowski.pl

Nowoczesna stomatologia
Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej – Stomatologia Borowski zostało założone w 1996 roku przez doktora Piotra Borowskiego.
Od samego początku naszą misją była nowoczesna stomatologia i stosowanie najwyższych standardów leczenia, a główną zasadą naszej pracy – indywidualne podejście do pacjentów. Dzięki kwalifikacjom i zdobytemu doświadczeniu dzisiaj oferujemy Państwu pełne i kompleksowe leczenie dzieci i dorosłych w zakresie: stomatologii zachowawczej, estetycznej, ortodoncji, protetyki, endodoncji, periodontologii, chirurgii stomatologicznej oraz implantologii.

 

Małgorzata Śpiewak

Dodaj komentarz