Nie próżnują

0
1

Stowarzyszenie Sportowe Fair Play zorganizowało w hali sportowej Zespołu Szkół w Stadnickiej Woli turnieje tenisa stołowego i badmintona.

W stojącym na wysokim poziomie turnieju tenisa stołowego, najlepsi okazali się Krzysztof Gola (kategoria dorośli) i Rafał Majewski (młodzież). – Pan Krzysztof w wyścigu o pierwsze miejsce wyprzedził, po pasjonującym pojedynku, regularnie wygrywającego nasze turnieje, koordynatora zawodów Mariusza Mazura. Trzecie miejsce zajął w tej kategorii Zbigniew Ziętek – relacjonuje Marcin Michalczyk z Fair Play. – W kategorii młodzieżowców bezkonkurencyjny był Rafał Majewski, który nie przegrał nawet seta. W pokonanym polu zostawił: Konrada Słowika i sympatycznego, najmłodszego uczestnika turnieju Kacpra Słowika. Rafał był też najlepszy w rywalizacji badmintonistów. Jego prymat musieli uznać: Jakub Rak oraz Konrad Słowik. Utalentowanemu zawodnikowi życzymy dalszych sukcesów. Warto, z racji zobowiązującej nazwy stowarzyszenia i promowanej idei, wspomnieć o wspaniałomyślnym geście Krzysztofa Goli, który otrzymaną nagrodę za pierwsze miejsce, dobrej jakości rakietkę, podarował zdolnemu juniorowi Kacprowi Słowikowi – dodaje Michalczyk.

Tenis – młodzież: 1. Rafał Majewski, 2. Konrad Słowik, 3. Kacper Słowik, 4. Jakub Rak.

Tenis – dorośli: 1. Krzysztof Gola, 2. Mariusz Mazur, 3. Zbigniew Ziętek, 4. Piotr Kucharski, 5. Bogdan Swat, 6. Paweł Kucharski.

Badminton: 1. Rafał Majewski, 2. Jakub Rak, 3. Konrad Słowik, 4. Kacper Słowik.

Mistrzostwa Powiatu w futsalu
5 i 6 grudnia br. w hali Zespołu Szkół w Stadnickiej Woli odbędą się Mistrzostwa Powiatu w piłce halowej. 5 grudnia od godz. 10.00 rywalizować będą drużyny ze szkół podstawowych i gimnazjów, a dzień później w szranki staną ekipy z kategorii 16+. Kapitanowie mogą zgłaszać swe drużyny do 3 grudnia do godz. 18.00 na adres: j.swat@wp.pl. Organizatorem zawodów jest Stowarzyszenie Sportowe Fair Play.

 

Dodaj komentarz