Sylwester pod chmurką, ale bez koncertów

flash Końskie

Muzyka mechaniczna, teledyski lokalnych artystów, lampka szampana, bigos. To czeka wszystkich, którzy zdecydują się powitać Nowy Rok pod chmurką. Mimo składanych od lat obietnic wciąż nie możemy doczekać się imprezy z prawdziwego zdarzenia w powiecie koneckim.

Don Vasyl i Cygańskie Gwiazdy w Ostrowcu Świętokrzyskim, Mateusz Mijał i Teatr Ognia Enzonda w Skarżysku Kamiennej, Kapela Szmelc Paka, oraz zespół OIOM Cover Band w Starachowicach, grupa Red Lips w Kielcach. Tak będą się w innych miastach i choć nie są to gwiazdy pierwszej wielkości ich pojawienie się gwarantuje zarówno zainteresowanie publiczności jak i dobrą zabawę, na którą wszyscy liczą w sylwestrowy wieczór.

Teledyski zamiast koncertu

Po raz kolejny w Końskich nie zdecydowano się na imprezę z prawdziwego zdarzenia, mimo że z Urzędu Miasta i Gminy padały obietnice dotyczące zmiany formuły witania Nowego Roku. Nie będzie więc koncertu. Od godz. 23 Dom Kultury w Końskich zaprasza na przywitanie 2016 roku. Oczekiwaniu towarzyszyć będzie muzyka mechaniczna i prezentacje teledysków lokalnych artystów m.in. zespołów Red Bridge, Horoscope i Hook. Tuż przed północą życzenia złożą samorządowcy, a w niebo poszybują sztuczne ognie. Jak co roku na wszystkich czekać będzie kubeczek szampana oraz gorący bigos.

Odliczanie w amfiteatrze

Biesiadnie będzie również w Stąporkowie, gdzie podobnie jak i w Końskich nie będzie koncertu. Spotkanie noworoczne rozpocznie się w amfiteatrze przy Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu ok. godz. 23. Z głośników popłynie muzyka mechaniczna, przy której będzie się można bawić do północy. Wtedy życzenia złożą samorządowcy.  Punktualnie o północy rozpocznie się pokaz sztucznych ogni. Po powitaniu Nowego Roku spotkanie trwać będzie jeszcze około godziny.

 Przeboje z DJ`em

Tradycyjnie już Nowy Rok pod chmurką będzie można przywitać w Fałkowie. W tym roku zrezygnowano jednak z koncertu z udziałem zespołu grającego na żywo. Od godz. 23 na placu przez Urzędem Gminy rozpocznie się zabawa, do której zachęcać będzie DJ. Usłyszymy największe taneczne przeboje ostatnich miesięcy i lat. Po odliczaniu do północy rozpocznie się pokaz sztucznych ogni. Najlepsze życzenia złożą fałkowscy samorządowcy.  Dla wszystkich przewidziano kubek szampana, którym będzie można wnieść toast. Zabawa potrwa do godz. 2.

 

Dodaj komentarz