Ryszard Żyszczyński mistrzem Polski!

flash Sport

 

Konecczanin Ryszard Żyszczyński po raz czwarty z rzędu wywalczył tytuł mistrza Polski w samochodowej klasie E1-3500 RWD

Podsumowująca miniony sezon Gala Mistrzów Sportów Samochodowych odbyła się tuż przed świętami Bożego Narodzenia w warszawskim hotelu Sheraton. Miło jest nam poinformować, że po raz czwarty z rzędu tytuł mistrza Polski zdobył Ryszard Żyszczyński, który startuje w klasie E1-3500 RWD, to jest samochodów napędzanych na tylną oś. Serdecznie gratulujemy!

Najlepsi z najlepszych

Górskie Samochodowe Mistrzostwa Polski 2015

Klasa E1-RWD-3500: 1. RYSZARD ŻYSZCZYŃSKI

Klasa N-2000: 1. Bartosz Bąk, 2. Mateusz Misiewicz, 3. Radosław Ćwięczek

Klasa E1-2000: 1. Roman Baran, 2. Karol Krupa

Klasa C6-YT3-1600: 1. Robert Pawlak

Klasa C7-YT9-2000: 1. Łukasz Dziemidok.

Rajdowe Mistrzostwa Polski Samochodów Terenowych 2015

Klasyfikacja generalna – kierowcy: 1. Paweł Molgo 190 pkt., 2. Marcin Łukaszewski 157 pkt., 3. Piotr Białkowski 124 pkt.

Klasyfikacja generalna – piloci: 1. Janusz Jandrowicz 190 pkt., 2. Magdalena Duhanik-Persson 157 pkt., 3. Bartosz Momot 124 pkt.

Grupa T1 – kierowcy: 1. Paweł Molgo 190 pkt., 2. Marcin Łukaszewski 157 pkt., 3. Piotr Białkowski 148 pkt.

Grupa T1 – piloci: 1. Janusz Jandrowicz 190 pkt., 2. Magdalena Duhanik-Persson 157 pkt., 3. Bartosz Momot 148 pkt.

Grupa T2 – kierowcy: 1. Marcin Sobiech 222 pkt., 2. Łukasz Lechowicz 196 pkt., 3. Klaudia Podkalicka 174 pkt.

Grupa T2 – piloci: 1. Inez Kieliba 222 pkt., 2. Łukasz Solecki 196 pkt., 3. Daniel Dymurski 172 pkt.

Grupa TH – kierowcy: 1. Piotr Gadomski 215 pkt., 2. Robert Łyżwa 201 pkt., 3. Krzysztof Antończak 195 pkt.

Grupa TH – piloci: 1. Tomasz Widera 215 pkt., 2. Michał Krotiuk 201 pkt., 3. Andrzej Mańkowski 195 pkt.

Grupa Open – kierowcy: 1. Krzysztof Biegun 173 pkt., 2. Hubert Odejewski 128 pkt., 3. Piotr Beaupre 64 pkt.

Grupa Open – piloci: 1. Aleksandra Kujawa 138 pkt., 2. Dominika Odejewska 128 pkt., 3. Jacek Lisicki 64 pkt.

Rajdowy Puchar Polski Samochodów Terenowych 2015

Grupa S1 +3000: 1. Tomasz Gołka/Filip Gołka 207 pkt., 2. Maciej Manejkowski/Magdalena Wruszak 134 pkt., 3. Jarosław Andrzejewski/Maciej Radomski 134 pkt.

Grupa S1 -3000: 1. Robert Obroślak/Andrzej Boguń 225 pkt., 2. Emil Grabowski/Marcin Błachnio 189 pkt., 3. Jacek Soboń/Mariusz Borowski 141 pkt.

Grupa S1: 1. Tomasz Gołka/Filip Gołka 192 pkt., 2. Dominik Bugajski/Kamil Nowak 130 pkt., 3. Maciej Manejkowski/Magdalena Wruszak 125 pkt.

Grupa S2: 1. Karol Zarycki/Marcin Michalski 237 pkt., 2. Tomasz Stokłosa/Karol Trzebny 227 pkt., 3. Michał Goleniewski/Mateusz Król 115 pkt.

Puchar Polski w Rajdach Baja 2015

Grupa M: 1. Michał Żukowski 207 pkt., 2. Sebastian Kałużny 191 pkt., 3. Michał Zoll 153 pkt.

Grupa Q2: 1. Paweł Samek 226 pkt., 2. Piotr Serbista 176 pkt., 3. Maciej Albinowski 164 pkt.

Grupa Q4: 1. Piotr Ceklarz 210 pkt., 2. Arkadiusz Lindner 178 pkt., 3. Andrzej Pieron 163 pkt.

Grupa UTV: 1. Łukasz Szymczak/Artur Janowski 196 pkt., 2. Robert Lamenta/Mateusz Budziło 161 pkt., 3. Bartłomiej Piela/Mariusz Sirocki 155 pkt.

Kluby: 1. ATV Polska 297 pkt., 2. Grupa 4×4 279 pkt., 3. ATV Racing Team Kielce 112 pkt.

 

Dodaj komentarz