Wyjątkowe Walentynki w nietypowym wydaniu

flash Końskie

Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie. To jest idealna propozycja na walentynkowy wieczór. W Pracowni Artystyczno-Ludowej w Końskich najpiękniejsze piosenki o miłości wykonają Elwira Sibiga i Bartek Gärtner. To jednak nie wszystko. Nie zabraknie również poezji w wykonaniu Agnieszki Czarneckiej. Mamy zaproszenia na ten piękny wieczór!

W stylowym wnętrzu Pracowni Artystyczno-Ludowej mieszczącej się w jednej z najstarszych koneckich kamienic w centrum Końskich odbędzie się wyjątkowy koncert. – To będzie połączenie wieczoru wypełnionego poezją oraz muzyką. Cieszę się, że moje zaproszenie przyjęli Elwira Sibiga i Bartek Gärtner, których specjalnie przedstawiać nie muszę oraz Agnieszka Czarnecka, polonistka i poetka, wicedyrektor Zespołu Szkół w Miedzierzy – mówi Agata Brzezińska z Pracowni Artystyczno-Ludowej w Końskich. – Z racji możliwości naszej pracowni będzie to wydarzenie z cyklu najmniejszy koncert świata, więc zaproszeń mamy jedynie kilkadziesiąt – dodaje. Na wszystkich czekać będą gorące i aromatyczne kawy i herbaty. Wydarzenie organizowane jest w czwartek 11 lutego tuż przed Walentynkami, żeby już wcześniej móc rozpocząć świętowanie w nietypowy sposób.

Weź udział w naszym konkursie dla zakochanych:
Dla naszych czytelników wraz z Agatą Brzezińską przygotowaliśmy dwa podwójne zaproszenia na ten walentynkowy wieczór. Trafią one do dwóch par wyłonionych w naszym konkursie. Napiszcie do nas wiadomość na adres: konecki@tygodnik.net.pl, w której opiszecie swoją najbardziej romantyczną i zaskakującą randkę. Nie zapomnijcie dołączyć wspólnego zdjęcia. Na e-maile czekamy do końca tego tygodnia czyli 29 stycznia. Dwie najlepsze historie zostaną przez nas wybrane, opublikowane w TYGODNIKu a ich autorów z osobami towarzyszącymi zaprosimy na koncert.

Wojciech Purtak