Ferie na sportowo

flash Smyków

Drużyna Królewca wygrała trzydniowy turniej piłki nożnej o puchar przewodniczącego Rady Gminy Smyków Dariusza Janusa zorganizowany w ramach programu „Ferie na sportowo i bezpiecznie w Gminie Smyków”.

Szkoła Podstawowa w Królewcu była gospodarzem trzydniowego turnieju piłki nożnej o puchar przewodniczącego Rady Gminy Smyków Dariusza Janusa rozegranego w ramach programu „Ferie na sportowo i bezpiecznie w Gminie Smyków”. Rozgrywki zgromadziły pięć drużyn, które zagrały systemem każdy z każdym, mecz i rewanż. Po rozegraniu wszystkich 20 spotkań okazało się, że triumfowali chłopcy z drużyny Królewiec. Królem strzelców z ośmioma trafieniami został Wiktor Grabarczyk, a najlepszym bramkarzem – Wiktor Dulewicz.

Wszyscy z medalami

Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali pamiątkowe medale, a najlepsi puchary, statuetki, rękawice bramkarskie i piłki ufundowane przez Józefa Śliza, wójta gminy Smyków. Ponadto przewodniczący Dariusz Janus zakupił dla zawodników słodkości i napoje oraz przeprowadził pogadankę na temat bezpieczeństwa. Rozgrywki zorganizował i przeprowadził nauczyciel wychowania fizycznego Jacek Kołodziejczyk we współpracy z Anną Cholewińską, dyrektor Szkoły Podstawowej w Królewcu.

Wyniki: Piaski Królewieckie – Smyków 0:1 i 0:1, Matyniów – Królewiec 1:1 i 0:4, Piaski Królewieckie – Królewiec Poprzeczny 1:2 i 0:4, Smyków – Matyniów 1:1 i 2:0, Królewiec – Królewiec Poprzeczny 3:1 i 1:0, Piaski Królewieckie – Matyniów 0:3 i 1:0, Smyków – Królewiec Poprzeczny 3:1 i 2:1, Piaski Królewieckie – Królewiec 0:4 i 2:1, Matyniów – Królewiec Poprzeczny 4:2 i 0:5, Smyków – Królewiec 0:1 i 0:1.

Końcowa tabela

1.Królewiec 19 16:4

2.Smyków 16 10:5

3.Królewiec Poprzeczny 9 16:14

4.Matyniów 8 9:16

5.Piaski Królewieckie 6 4:16

Skład zwycięskiej drużyny Królewca
Wiktor Dulewicz, Wiktor Grabarczyk, Dawid Śliz, Przemek Matusiak, Szymon Spera, Bartek Jarząbek, Patryk Stachera.

 

 

Dodaj komentarz