Enej porwał i rozśpiewał konecką publikę!

flash Kultura

Głośnym chóralnym odśpiewaniem hitu „Kamień z napisem love” zakończył się koncert grupy Enej w Końskich. Publiczność bawiła się znakomicie już od pierwszych dźwięków, jakie popłynęły ze sceny. Artyści zadowoleni z przyjęcia rozdawali później autografy, a w internecie umieścili filmik ze sceny, by pokazać jak bawiła się konecka publika.

Koncert zespołu Enej był wyczekiwany w Końskich od dawna. Nic w tym dziwnego, bo grupa należy do absolutnego najbardziej popularnych polskich artystów. Marzenie fanów spełniła Grażyna Świętochowska, menadżer Impresariatu Artystycznego, która zaprosiła grupę do Końskich. Bilety na koncert rozchodziły się bardzo szybko, a wszystkie miejsca siedzące w hali sportowej były zajęte na kilkadziesiąt minut przed rozpoczęciem imprezy. Był to zdecydowanie koncert, w czasie którego nie sposób było spokojnie siedzieć. Już od pierwszych rytmów piosenki „Nie chcę spać” publiczność rozpoczęła świetną zabawę na parkiecie przed sceną. Panowie z zespołu Enej nie oszczędzali się i przez ponad godzinę porwali wszystkich do tańca i wspólnego śpiewania. Nie zabrakło oczywiście największych przebojów takich jak „Skrzydlate ręce”, „Lilly”, „Radio Hello” czy „Symetryczno-liryczna”.

 Spotkanie z idolami

Prawdziwą niespodzianką przygotowano na bis. Ostatni z przebojów czyli „Kamień z napisem love”z wokalistą Piotrem „Lolkiem” Sołoduchą zaśpiewali ją absolutnie wszyscy. Co więcej grupa na swoim profilu na Facebooku pochwaliła się filmikiem nagranym w Końskich właśnie w czasie wykonywania tej piosenki. Pisząc „Końskie! Dziękujemy. Było genialnie”. I tak rzeczywiście było, bo spisali się zarówno artyści jak i organizatorzy. Tuż po zakończeniu niezwykle energetycznego koncertu na członków zespołu czekało wielu fanów. Po kilkunastu minutach panowie pojawili się przed sceną, by spotkać się z fanami. Były więc i wspólne zdjęcia i rozdawanie autografów. Nikt to chciał mieć z koncertu właśnie taką pamiątkę nie został pominięty.Wśród osób, które spotkały się z grupą była również Joanna Stołowska – Grzegorczyk, nauczycielka I LO im. KEN, która organizuje mikołajkowy koncert charytatywny w swojej szkole. Od kilku lat imprezę wspiera Enej przekazując na licytację swoje płyty. Pani Joanna wręczyła Piotrowi Sołoduchowi specjalne podziękowanie oprawione w ramki.. W zamian otrzymała kolejne płyty, które pod młotek pójdą podczas grudniowej aukcji.

 

Dodaj komentarz