Wiele kolorów kobiety na jednej wystawie

flash Stąporków

Zdjęcia, obrazy, rzeźby, a nawet biżuterię inspirowaną kobietami można oglądać w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Stąporkowie. Na wernisaż przyszło mnóstwo osób!

To już tradycja stąporkowskiego MGOKiS, że tuż przed Dniem Kobiet zaprasza na wystawę poświęconą paniom. Wyjątkowość tej wystawy polega na tym, że swoje prace może tu pokazać każdy chętny, warunek jest jeden – muszą być inspirowane bądź przedstawiać kobiety. Na zaproszenie Katarzyny Sorn, dyrektor MGOKiS odpowiedziało wiele osób zarówno amatorów jak i zawodowców, którzy nie raz publicznie prezentowali już swoje prace.  W foyer można oglądać zdjęcia m.in. z egzotycznych podróży, koncertów czy pozowane portrety. Nie zabrakło również obrazów wykonywanych w różnych technikach, rzeźb czy nawet biżuterii.

 Do końca marca

W gronie twórców wystawy znaleźli się:  Mariola Konieczna, Aneta Dębowska, Izabela Woźniak, Magdalena Kupis, Sylwia Świercz, Paweł Stasiński, Zuzanna Nawłocień, Andrzej Wolańczyk, Agata Solarz-Rybicka, Bolesław Jóźwik, Karina Walewska-Partyka, Urszula Partyka, Ewa Czarnecka, Katarzyna Sorn, Marzena Kądziela, Wojciech Purtak, Paulina Adamczyk, Arkadiusz Góral, Krzysztof Klusek. Wernisaż przyciągnął do MGOKiS mnóstwo osób, wśród, których nie zabrakło autorów i ich bliskich. Wystawa czynna będzie do końca marca.

 

Dodaj komentarz