Koncert disco bez Weekendu

flash Kultura

Zawiedzeni fani wychodzili z kina letniego w Sielpi. Planowany od kilku miesięcy koncertu zespołu Weekend nie odbył się. Szukamy odpowiedzi, dlaczego.

Początkowo koncert miał odbyć się w hali sportowej w Końskich w czerwcu. Został jednak przełożony na minioną niedzielę do kina letniego w Sielpi. Impreza „Lato w rytmie disco” rozpoczęła się zgodnie z planem. Na scenie zaprezentowała się grupa Speed i DJ. – Usłyszeliśmy informację ze sceny, że zespół Weekend nie dojedzie. Kupowaliśmy bilety na koncert z myślą o zabawie z Weekendem, a nie innymi. Jesteśmy bardzo zawiedzeni. Nikt wcześniej nas nie informował, że nie będzie głównej gwiazdy – mówi pani Anna, która interweniowała w poniedziałkowy poranek w redakcji TYGODNIKA. Podobnych telefonów odbieraliśmy wiele.

Dwie wersje

Z prośbą o wyjaśnienie zwróciliśmy się do Grażyny Świętochowskiej, menadżera Impresariatu Artystycznego w Końskich, który organizował imprezę. – Koncert się odbył, a publiczność szalała pod sceną, kiedy śpiewała grupa Speed. Panowie rozdawali nawet za darmo swoje płyty. Później była dyskoteka z DJ-em. Zespół Weekend jednak nie dojechał. To przykra sytuacja, bo organizowałam już wiele podobnych koncertów – mówi. Jak przyznaje część osób zgłosiła się do niej po zwrot pieniędzy za bilet. Otrzymali go jednak nie wszyscy, bo impreza w rytmie disco polo się odbyła. Nieco inaczej wypowiada się Tomasz Jakubowski, menadżer zespołu Weekend. – Pytania proszę kierować do organizatora, który na kilka dni wcześniej zdecydował się o odwołaniu koncertu podając za przyczyną niską frekwencję. Jeśli jeszcze raz zostaniemy zaproszeni chętnie przyjedziemy i zagramy – mówi menadżer.

Dodaj komentarz