Zderzenie na Krakowskiej, ranny na ścieżce

flash Paragraf

Kierująca seatem włączała się do ruchu w ul. Krakowskiej. Ruszyła ze swojego pasa i zderzyła się z nadjeżdżającym z przeciwka BMW. BMW odbiło się od seata i uderzyło w bramę posesji i ścianę budynku. Gdy strażacy wracali z akcji, na drodze spotkali leżącego, rannego 61-latka.

Ok. godz. 13, seat włączał się do ruchu w ul. Krakowskiej. Autem kierowała 34 – latka. Nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu BMW, które prowadził 25 –latek. Samochody zderzyły się, po czym BMW odbił się od seata i uderzył w bramę posesji. Przyjechały zastępy strażaków z Radoszyc i Wilczkowic dowodzone przez dh Łukasza Janiszewskiego, JRG Końskie, kierowane przez asp. sztab. Rafała Kwapisz.  Kierująca autem i pasażerka  odniosły obrażenia Po przebadaniu przez Zespół Ratownictwa Medycznego obie poszkodowane kobiety zostały na miejscu zdarzenia.

Kpt. Mariusz Czapelski dodał, że w  czasie gdy strażacy JRG po zakończeniu działań wracali do bazy w Końskich, na trasie Radoszyce – Końskie,  w pobliżu wsi Plenna zauważyli leżącego na ścieżce rowerowej – jak się później okazało,  61-letniego mężczyznę. Był zamroczony, krwawił.  Ratownicy udzielili mu pomocy przedmedycznej, poczekali na przybycie karetki pogotowia.

Dodaj komentarz