Robert Lewandowski i jego aukcja na WOŚP zakończona wielkim sukcesem!

Finanse

Aukcje WOŚP na ogół są nam bardzo dobrze znane, albowiem licytować można na nich przeróżne dobrodziejstwa, w tym nie tylko materialne rzeczy. Dużym zainteresowaniem cechują się różnego rodzaju spotkania z celebrytami, a także inne inicjatywy z ich udziałem. Nic więc dziwnego, iż aukcja na której zagościł sam Robert Lewandowski odbiła się tak wielkim echem, a także dużą kwotą w licytacji.

Przypomnijmy bowiem, aukcja która polegała na dostarczaniu zaproszenia na lunch z Robertem Lewandowskim, a także podwójny bilet na mecz Bayernu Monachium, w którym Robert Lewandowski będzie brał udział, zakończyła się na kwocie 26 tysięcy Polskich złotych. Jest to rekordowa suma, która jak na tego typu aukcje, nie była wręcz zamierzona. Faktem jest jednak toż, iż Robert Lewandowski w naszym kraju uchodzi aktualnie za ikonę sportu, dlatego też zainteresowanie spotkaniem z nim było bardzo ogromne wśród osób licytujących. Przypomnijmy, że łącznie w aukcji brało udział 13 osób, co również pokazuje, jak ostra była walka w aukcji, do samego końca.

Bilety na owe wydarzenia zasponsorowała firma LvBet, która jest partnerem znanego serwisu sportowego w Polsce, pod nazwą LaczyNasPasja.pl. Dzięki uprzejmości tej pierwszej marki, bilety trafiły w ręce WOŚP, a te, dalej do osoby szczęśliwej, która ma teraz okazję na spotkanie się twarzą w twarz z Robertem Lewandowskim.

Przypomnijmy że Robert Lewandowski jest aktualnie największym z TOP-ów piłkarskich, z całego świata. Jego wyczyny są bardzo dobrze znane wśród piłkarskiego świata, który zestawia go z najlepszymi piłkarzami na całym świecie. Również w Bayernie Monachium Robert Lewandowski wykonuje niezwykle ważne role, dając zespołowi wiele punktów i przepięknych bramek, które możemy oglądać w ramach Bundesligi. Spotkanie na które zaprasza Robert Lewandowski odbędzie się naturalnie na Alianz Arena, czyli stadionie Bawarczyków!

Dodaj komentarz