Pierwszy taki spacer z liderami

Stąporków

To propozycja idealna dla aktywnych pań. Już 12 marca w Stąporkowie zostanie zorganizowany Spacer Mentoringowy na Kielecczyźnie pod hasłem „Aktywność równa się rozwój” nawiązujący do Global Mentoring Walk. To pierwsza taka inicjatywa w województwie świętokrzyskim.
Międzynarodową akcję w Polsce organizuje Vital Voices Chapter Poland, który od 2010 roku szkoli i wspiera działania polskich kobiet liderek. – Wyjątkową formę wsparcia stanowi organizowany w okresie Międzynarodowego Dnia Kobiet i z myślą o kobietach – spacer mentoringowy z liderkami i liderami w swoich dziedzinach np. biznesie, organizacjach pozarządowych, czynnie działających w życiu społecznym danego środowiska, wspierających działalność charytatywną – opowiada Katarzyna Sorn, dyrektor MGOKiS, pomysłodawczyni organizacji wydarzenia w Stąporkowie.

Godzina z mentorem

Każdy z zaproszonych liderów poświęci swoj czas jednej uczestniczce spaceru. Wydarzenie zaplanowano na ok. trzy godziny, w tym godzinę ma zająć spacer mentorki/metora z młodą liderką. W gronie mentorskim znaleźli się m.in.Karolina Wilczyńska-autorka literatury obyczajowej, m.in. bestsellerowej sagi „Stacja Jagodno”, Jacek Klesyk-muzyk, Marzena Kądziela – dziennikarka, Monika Kowalczyk-Kogut, dyr. Muzeum im. Orła Białego w Skarżysku Kamiennnej,Elwira Sibiga-wokalistka,Bartek Gartner-muzyk, Gartner Rec Studio,Wojciech Pasek– prezes PTTK w Końskich, maratończyk,Marzena Michałowska-Kowalik-właścicielka Stajni Artystycznej Marcinków,Wojciech Purtak-redaktor naczelny TYGODNIKA.- Nasza propozycja spotkała się z pozytywnym odzewem i teraz liczymy na to, że osoby, które będą chciały się spotkać z naszymi liderkami i liderami wypełnią ankiety i uczynią kolejny krok w kierunku własnego rozwoju. Czekamy więc na panie z deklaracją do 6 marca. Zgłoszenie można przysyłać na adres: sekretariat@staporkowmgokis.pl

Dodaj komentarz