XIII Targi Edukacyjne z mnóstwem ofert dla maturzystów

0
0

Ponad pół tysiąca maturzystów z powiatu koneckiego wzięło udział w XIII Targach Edukacyjnych organizowanych przez Wydawnictwo Starpress sp. z o.o., wydawcę m.in. Tygodnika Koneckiego.

Na maturzystów czekały oferty szkół wyższych oraz pomaturalnych, których przedstawiciele przyjechali w środowy poranek do Końskich. W gościnnej Sali Bankietowej Astoria w Końskich swoją ofertę edukacyjną prezentowało blisko 20 uczelni i szkół. Targi otwierali Jarosław Babicki, wiceprezes Wydawnictwa Starpress sp. z o.o, wydawcy m.in. Tygodnika Koneckiego, Wojciech Purtak, redaktor naczelny Tygodnika Koneckiego oraz Andrzej Marek Lenart, wicestarosta konecki w towarzystwie Laury Mościńskiej, wicedyrektor ZSP nr 2, Beaty Fidor, wicedyrektor ZSP nr 3 oraz Wojciecha Jasnosa, dyrektora I LO. Wśród gości znalazł się również burmistrz Krzysztof Obratański.

Targi Edukacyjne to jedyna taka propozycja w powiecie koneckim skierowana do maturzystów, podczas której mogą bezpośrednio zapoznać się z ofertą edukacyjną, ale również porozmawiać z przedstawicielami uczelni i szkół.  Na uczniów czekało mnóstwo informatorów oraz gadżetów.

Przez dwa kolejne dni na targi zapraszamy do Skarżyska-Kamiennej do Hotelu Promień (wtorek 30 marca) oraz do Starachowic do Hotelu Europa (środa 31 marca). W gronie naszych wystawców znaleźli się: Centrum Kształcenia Awans w Kielcach, Skarżysku-Kamiennej i Końskich, Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Skarżysku-Kamiennej, Centrum Nauki i Biznesu „Żak” w Skarżysku-Kamiennej i Starachowicach, Cosinus w Kielcach, Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego, Politechnika Świętokrzyska w Kielcach, Społeczna Akademia Nauk w Kielcach i Skarżysku-Kamiennej, Staropolska Szkoła Wyższa w Kielcach, Szkoła Główna Pożarnictwa w Warszawie, Świętokrzyska Szkoła Wyższa w Kielcach, Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach, Uniwersytet Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie, Uniwersytet Technologiczno-Humanistyczny im. Kazimierza Puławskiego w Radomiu, Wszechnica Świętokrzyska w Kielcach, Wyższa Szkoła Biznesu i Przedsiębiorczości w Ostrowcu Świętokrzyskim,  Wyższa Szkoła Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych im. prof. Edwarda Lipińskiego w Kielcach, Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Warszawie, Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu, Wyższa Szkoła Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu w Łodzi, Wyższa Szkoła Technik Komputerowych i Telekomunikacji w Kielcach.

 

Dodaj komentarz