Wygraj bilety na spektakl „Babiniec 3”

flash Konkursy Stąporków

Teatralną propozycję na Dzień Matki przygotował Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Stąporkowie. Zapraszamy na sztukę „Babiniec 3 czyli jak usidlić faceta”. Mamy do rozdania dwa podwójne zaproszenia.

Spektakl grupy teatralnej Proscenium z Włoszczowy zdążył narobić już wiele pozytywnego szumu i zawsze grany był przy pełnej sali widzów. Dowcipna sztuka Zbigniewa Woldańskiego „Babiniec 3 czyli jak usidlić faceta” to propozycja aktorów amatorów, którzy świetnie czują się na scenie i w niczym nie ustępują zawodowcom. Przedstawienie będzie można można zobaczyć w piątek 26 maja w MGOKiS w Stąporkowie. Bilety w cenie 15 zł można zakupić w sekretariacie MGOKiS. Rezerwacje pod numerem telefonu: 41 374 32 68.

Dla naszych czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia na wydarzenie. Wystarczy wejść na nasz profil na Facebooku (konecki24.pl) polubić go, a w komentarzu pod postem o konkursie oznaczyć osobę, z którą chcesz pójść na przedstawienie i w jednym zdaniu napisać, dlaczego. Laureatów wyłonimy w środę 24 maja.