Biesiada, zabawa, konkursy i nagrody

Sport

Piknik rodzinny u koneckich szczypiornistów to już tradycja i dobry sposób na świętowanie oraz zabawę na koniec sezonu. Plac-parking za konecką halą sportową na parę godzin zamienił się w miejsce rodzinnej biesiady. Organizatorzy postarali się się o szereg atrakcji, także dla najmłodszych. Przy grillu spotkali się zawodnicy, działacze i sympatycy klubu, którym towarzyszyły rodziny. Pojawili się m.in. Krzysztof Obratański, burmistrz Końskich, Stanisław Haraziński, prezes Społem PSS w Końskich oraz Jerzy Środa, były prezes klubu.

Udany sezon KSSPR

Spotkanie przy grillu było doskonałą okazją do podsumowania minionego sportowego sezonu. – Takie spotkania to już nasza tradycja. Po raz kolejny spotykamy się na pikniku, który jest podsumowaniem minionego sezonu. Należy tutaj podkreślić, że był to moim zdaniem udany sezon dla KSSPR-u. Nasi pierwszoligowcy zajęli czwarte miejsce. Drużyny młodzieżowe również zaprezentowały się bardzo dobrze. Udział w rozgrywkach był możliwy dzięki wsparciu finansowemu burmistrza miasta i gminy Końskie oraz sponsorów, za co serdecznie dziękujemy – mówił m.in. Piotr Bocheński, prezes KSSPR. W dowód pamięci i wdzięczności, Piotr Bocheński oraz wiceprezesi Wojciech Jasnos i Kamil Kosmal wręczyli sponsorom (a lista była długa) pamiątkowe statuetki.

Rzucali bramki Witkowskiemu

Była biesiada grillowa, gry i konkursy dla dzieci, zjeżdżalnia, basen z piłeczkami, trampolina. Bardzo dużą atrakcją dla najmłodszych okazała się możliwość wzięcia udziału w konkursie rzutów karnych z nagrodami. Bramkarzem był nie byłe kto, bo Przemysław Witkowski, wychowanek zespołu z Końskich, który 2 lata temu zasilił szeregi superligowego Górnika Zabrze. Konkursy skierowane głównie do najmłodszych przy swoim stoisku zorganizowało także Nadleśnictwo Barycz.

Dodaj komentarz