Piknik na urodziny dla całych rodzin (galeria)

flash Galeria Informacje Końskie

Piknikiem rodzinnym przed sklepem Gama w Końskich świętowano z klientami 120-lecie PSS Społem Końskie.

Po oficjalnych jubileuszowych obchodach przyszedł czas na świętowanie wraz z klientami. W minioną sobotę wiele działo się w centrum Końskich przed sklepem Gama. Wcześniej w intencji pracowników i ich rodzin modlono się w kolegiacie św. Mikołaja. Po modlitwie wszyscy przeszli przed sklep. Tu czekało już mnóstwo stoisk z degustacjami. Serwowano m.in. kiełbaski z grilla oraz mnóstwo przysmaków, które można zakupić w sklepach Społem.

Dyplomy i nagrody

Gości witałaprzewodnicząca Rady Nadzorczej Anna Prządo wraz z prezesem Zarządu Stanisławem Harazińskim. Miłym akcentem było wyróżnienie dyplomami zarówno emerytowanych jak i obecnych pracowników, którzy tworzyli i tworzą historię koneckiej firmy. Nie zapominano również o klientach. Do tych, którzy w ostatnim czasie byli aktywni powędrowały nagrody czyli sprzęt RTV/AGD. Nagrodzono osoby, których zakupy miały największą wartości lub na swoim koncie mieli największą ilość transakcji czyli robili zakupy najczęściej.

Zabawa przed sceną

W czasie trwania zabawy wszystkich bawiła Krakowska Grupa Biesiadna. Były zarówno znane piosenki, dowcipy, a nawet wspólne tance pod sceną. W opinii wielu uczestników piknik rodzinny przechodzi do historii jako bardzo udana impreza międzypokoleniowa, podczas której każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Co ważne przeszkodą nie okazała się nawet kapryśna aura, która przeplatała na zmianę słońce i deszcz.