Natalia Szroeder i wielkie tłumy pod sceną na finał Kuźnic Koneckich (zdjęcia)

flash Galeria Końskie

Występy gwiazd od zawsze były najsłabszą stroną Kuźnic Koneckich. Organizatorzy z dużą rezerwową podchodzili do zapraszania na powiatowe święto muzycznych gości znanych z list przebojów. Tym razem, zgodnie z obietnicą daną przez Dorotę Dudę, członkinię Zarządu Powiatu, odpowiadającą po raz pierwszy za przygotowanie tegorocznej edycji Kuźnic, było inaczej.

Natalia Szroeder, której hit „Zamienię cię” jest jedną z najczęściej granych obecnie piosenek w stacjach radiowych przyciągnęła przed scenę w koneckim parku prawdziwe tłumy. Wśród publiczności byli nie tylko mieszkańcy powiatu, ale również regionu świętokrzyskiego, a nawet fani artystki z różnych stron kraju.

Wokalistka zagrała piosenki z debiutanckiej płyty „Natinterpretacje” oraz swoje ulubione taneczne piosenki zachęcając do wspólnej zabawy fanów. Hit „Lustra”, wykonany na bis i zaśpiewany wspólnie z publicznością głośno niósł się po całym parku. Nic więc dziwnego, że publiczność gorąco przyjęła artystkę i jej zespół. W podziękowaniu za świetny koncert starosta Bogdan Soboń wręczył Natalii…żeliwny kociołek, nawiązując tym samym do żeliwnych tradycji Konecczyzny.

Natalia Szroder po koncercie długo rozdawała autografy i pozowała do pamiątkowych zdjęć. Na swoim profilu na Facebooku, który śledzi prawie pół miliona fanów, napisała „Końskie! Dziękuję za dziś. Było niesamowicie” i opublikowała zdjęcie przedstawiające mnóstwo jej fanów zgromadzonych przed sceną.