Zarządy z absolutoriami

Sport

Podczas czerwcowych walnych zebrań sprawozdawczych obu klubów, podsumowano miniony sezon pod względem merytorycznym i finansowym. – Wszystko obyło się bez sensacji i w pierwszym terminie. Przedstawiliśmy sprawozdanie merytoryczne i finansowe za ubiegły sezon. Komisja Rewizyjna wnioskowała o udzielenie absolutorium dla Zarządu. Członkowie klubu przychylili się do tego wniosku – krótko opisał zebranie Grzegorz Telka, prezes Neptuna. Obradom przysłuchiwał się wiceburmistrz Końskich Krzysztof Jasiński. Podobnie było podczas zebrania KSSPR-u. Po przedstawieniu sprawozdań merytorycznego i finansowego, zarząd KSSPR również otrzymał absolutorium od swoich członków.

Szpiega i Komisarski zostają

Zarządy obu koneckich klubów będą zatem pracować w niezmienionych składach. Nie zaszła też zmiana na stanowisku trenera pierwszego zespołu Neptuna, który już wznowił zajęcia po krótkiej, wakacyjnej przerwie. – Zadecydowaliśmy, że trenerem naszych seniorów pozostanie Waldemar Szpiega – krótko oznajmił prezes Telka. Natomiast w KSSPR-ze decyzja, kto poprowadzi seniorów tego klubu jeszcze nie zapadła. – Rozmawiamy z trenerem Michałem Przybylskim o przedłużeniu jego umowy. Wszystko powinno się wyjaśnić w najbliższych dniach – informuje Piotr Bocheński, prezes KSSPR. Wznowienie treningów KSSPR-u planowane jest na początek sierpnia.

Trenerem seniorów czwartoligowego Partyzanta Radoszyce na kolejny sezon pozostaje Jarosław Komisarski. – Przygotowania do nowych rozgrywek planujemy rozpocząć 17 lipca – mówi trener Komisarski.

Dodaj komentarz