Jagódka już w sobotę. Grupa After Party wystąpi wcześniej!

Smyków

To wydarzenie, która ma już swoich wielbicieli. Impreza rozpocznie się o godz. 16 oficjalnym powitaniem gości oraz ogłoszeniem konkursu na najsmaczniejszą potrawę lokalną, w której rywalizować będą przedstawiciele poszczególnych sołectw. Do godziny 17 na scenie prezentować będą się młode talenty z gminy Smyków m.in. ze świetlicy wiejskiej w Kozowie. Nie zabraknie również animacji dla dzieci. O godz. 17 odbędzie się uroczyste wmurowanie cegieł pod budowę smykowskiego przedszkola. 15 minut później wystartuje konkurs lepienia jagodowych pierogów. Kiedy poszczególne grupy będą lepić pierogi na scenie występować będą uczniowie Zespołu Szkół w Miedzierzy, poznamy również laureatów Konkursu Edukacji Ekologicznej.

After Party o godz. 18.40

Wielki finał konkursów lepienia pierogów oraz konkursu na potrawę lokalną zaplanowano na godz. 18. Chwilę później wystartuje najbardziej emocjonująca część imprezy czyli konkurs jedzenia pierogów z jagodami na czas. O godz. 18.40 wystąpi gwiazda imprezy czyli After Party, której fanom disco polo nie trzeba przedstawiać. Na swoim koncie mają przeboje takie jak „Tylko ona jedna” czy „Bujaj”. Co ważne wcześniej koncert planowany był na godzinę 20. Ze względów niezależnych od organizatorów z Urzędu Gminy Smyków został przesunięty na wcześniejszą porę.

Na zakończenie dyskoteka

Tuż przed godziną 19.40 na scenę wejdą Królewiaczki, a po nich o godz. 20 zespół Smykovia. Będzie więc okazja do posłuchania najbardziej znanych zespołów z terenu gminy. Festyn zakończy dyskoteka pod gwiazdami, której początek zaplanowano na godz. 21.15.