Trampkarze KS Smyków na fali wznoszącej

Sport

Za naszą ekipą trzeci sezon w rozgrywkach organizowanych przez Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej w Kielcach. Chłopcy z KS Smyków, ich trener i duża grupa rodziców jeżdżąca na mecze, mogą być zadowoleni z wyników. – Drużyny, z którymi rywalizujemy, mają zawodników w większości z rocznika 2003, natomiast nasz skład oparty jest na rocznikach od 2003 do 2007. To w przypadku dzieci jest bardzo istotne ze względu na warunki fizyczne. Ponadto, ze względu na budowę naszego boiska, wszystkie mecze graliśmy na wyjazdach – informuje Jacek Kołodziejczyk, trener KS Smyków.

Wyniki KS Smyków w lidze: Smyków – Bucovia Bukowa 3:0, 1:1; Smyków – Hetman II Włoszczowa 4:0, 4:2; Smyków – Zryw Skroniów 5:0, 2:4; Smyków – Sokół Rykoszyn 3:0, 12:0; Smyków – GLKS Krasocin 3:0, 3:0 (walkower, drużyna z Krasocina wycofała się z rozgrywek).

Klasyfikacja końcowa: 1. KS SMYKÓW 19 pkt., 2. Bucovia 14 pkt., 3. Zryw 13 pkt., 4. Hetman II 9 pkt., 5. Sokół 0 pkt.; Krasocin – wycofany z rozgrywek.

KS SMYKÓW: Piotr Rejmak, Fabian Kozłecki, Dominik Nowakowski, Dawid Nowakowski, Dawid Śliz, Kacper Kasiński, Mateusz Górecki, Miłosz Górecki, Wiktor Grabarczyk, Igor Janus, Dawid Leśniak, Wiktor Dulewicz, Bartłomiej Dulewicz, Wiktor Kosma, Paweł Długosz, Jakub Zbróg, Igor Rogula, Paweł Długosz, Jan Brzykcy, Mateusz Tomaszewski, Patryk Sztandera, Patryk Nowicki, Paweł Wilk, Dawid Stachera, Wiktor Stachera, Szymon Spera, Jakub Spera, Przemysław Matusiak, Jakub Wołczyk, Patryk Stachera. Trener Jacek Kołodziejczyk.

Rozgrywki LZS, sparingi

Nasza drużyna brała również udział w rozgrywkach organizowanych przez Ludowe Zespoły Sportowe, zajmując drugie miejsce w swojej grupie eliminacyjnej.

Wyniki: Smyków – Wierna Małogoszcz 4:0, Smyków – Stal Kunów 4:1, Smyków – Zryw Łopuszno 0:2.

Klasyfikacja końcowa: 1. Zryw 7 pkt., 2. KS SMYKÓW 6 pkt., 3. Wierna 4 pkt., 4. Stal 0 pkt.

W sezonie 2016/2017 drużyna ze Smykowa rozegrała wiele spotkań sparingowych. A oto wyniki: Smyków – Victoria Mniów 5:1; Smyków – Astra Piekoszów 10:1, 7:1; Smyków (2006) – Astra Piekoszów 3:3; Smyków – AP Końskie (2004) 6:1, 4:1; Smyków – AP Końskie (2005) 5:0, 7:5; Smyków (2005) – AP Końskie (2006) 3:2, 5:0; Smyków – Neptun Końskie (2004) 6:0, 4:0; Smyków (2005) – Neptun II 4:0, 4:1; Smyków – Partyzant Radoszyce 7:0; Smyków – Bucovia Bukowa 4:0.

Nowy obiekt w Miedzierzy

– Realizacja wszystkich działań naszego klubu, tj. pokrycie kosztów wyjazdów, opłaty sędziów, licencyjne, trenera, ciągłe doposażanie w sprzęt sportowy i stroje jest możliwe dzięki ogromnemu wsparciu finansowemu wójta gminy Smyków Józefa Śliza i Rady Gminy Smyków, która zawsze przychylnie patrzy na potrzebę rozwoju fizycznego dzieci i młodzieży. Najlepszym dowodem na to jest nowo powstały obiekt sportowy w Miedzierzy, na którym będą rozgrywane mecze od nowego sezonu. Osiągnięcia sportowe i zaangażowanie dzieci docenia również Waldemar Zbróg, który bardzo chętnie sponsoruje nasz klub. Za sprawy organizacyjne naszego stowarzyszenia sportowego odpowiada Paweł Owczarek, prezes klubu – kończy Jacek Kołodziejczyk.

Dodaj komentarz