Gwiazdy w Radoszycach. Wystąpią Stachursky i Basta

flash Radoszyce

Festyn rozpocznie się o godz. 14 występami artystycznych dzieci ze szkół z terenu gminy Radoszyce. O godz. 15 swoje taneczne umiejętności zaprezentują radoszyckie Trzpioty. Pół godziny później wszystkich przywita wójt Michał Pękala. Po części oficjalnej obok sceny rozpoczną się widowiskowe pokazy strongmanów. Przez ponad godzinę będzie można obserwować zmagania silnych mężczyzn, które od lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Po godz. 17 scena znów należeć będzie do wykonawców związanych z gminą Radoszyce. O godz. 17.30 zaśpiewa młodzież reprezentująca Koło Artystyczne „Pod 10-tką”, a o godz. 17.50 przed publicznością wystąpi Zbyszek Grabowski, znany z programu „Idol”. Jego wykonanie „Orki z Majorki” stało się jednym z przebojów ostatniej edycji.

Mnóstwo atrakcji

Od godz. 18 rozpocznie się taneczna zabawa z zespołem Basta. Grupa należy do grona najbardziej lubianych zespołów dance/disco polo. Ich największy hit „Hej, czy ty wiesz kochanie” ma już blisko 23 miliony odsłon w serwisie You Tube. Wokalistka grupy Eva Basta uznawana jest za królową disco polo. Na swoim koncie ma nie tylko hity, ale również doświadczenie przed kamerą. W stacji Polo TV prowadziła programy „Boom Hit Music” i „Hity na zawsze”. Po koncercie Basty rozpocznie się recital Bożeny Zielińskiej, radoszyckiej wokalistki. O godz. 20 poznamy laureatów nagród Lider Promowania Gminy Radoszyce. Otrzymają je osoby, dzięki którym o gminie jest głośno poza jej granicami. O godz. 20.30 na scenę wejdzie gwiazda wieczoru czyli Stachursky. Nie zabraknie największych hitów na czele z „Typ niepokorny”, „Gdy zapłaczesz”, „Zostańmy razem”. Świętowanie zakończy losowanie nagród w charytatywnej loterii oraz tradycyjna dyskoteka pod gwiazdami.

Na pomoc

Jak co roku będzie można wesprzeć zbiórkę pieniędzy, które trafią do potrzebujących mieszkańców gminy Radoszyce. Na specjalnym stoisku będzie można kupić tradycyjny kugiel oraz wziąć udział w charytatywnej loterii. Całość dochodu zostanie przeznaczona na cele charytatywne. Wśród tych, którzy wezmą udział w loterii zostaną wylosowane atrakcyjne nagrody.