home
RSS

KS Smyków drugi w Ćmińsku

 • Napisany przez:
 • Skomentuj

Drużyna Akademii Piłkarskiej KS Smyków (rocznik 2007) zajęła drugie miejsce w turnieju piłki nożnej o puchar prezesa Grodu Ćmińsk.…

Turniej rozegrany w Ćmińsku był mocno obsadzony. W rozgrywkach rocznika 2007 rywalami Akademii Piłkarskiej KS Smyków były: Juventa Starachowice, Wierna Małogoszcz, PAMAF Kielce oraz dwie ekipy Grodu I Ćmińsk. – Nasza drużyna pokazała się z dobrej strony, zajmując wysokie II miejsce. Dobra zabawa, chęć rywalizacji oraz podnoszenia swoich umiejętności – to najważniejsze aspekty, o których mówi Dawid Kołodziejczyk, trener KS Smyków. Ostatecznie nasza drużyna zajęła drugie miejsce ustępując jedynie zespołowi Wiernej. W rywalizacji rocznika 2009 zwyciężyła DAP Kielce. Uczestnicy zawodów po zmaganiach sportowych poczęstowani ciastkami, wafelkami i sokami ufundowanymi m.in. przez Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej. – Wszyscy świetnie się bawili, a na zakończenie imprezy był grill oraz wiele atrakcji dla dzieci – dodaje trener Kołodziejczyk.

Rocznik 2007: 1. Wierna Małogoszcz, 2. AKADEMIA PIŁKARSKA KS SMYKÓW, 3. PAMAF Kielce, 4. Juventa Starachowice, 5. Gród I Ćmińsk, 6. Gród II Ćmińsk.

AP KS SMYKÓW: Bartosz Piotrowski, Jakub Maleszak, Kacper Czeczot, Antoni Jaremcio, Karol Maleszak, Dawid Stachera, Emil Maleszak, Artur Basiak, Cezary Nowacki, Dawid Dobrowolski, Paweł Bielecki, Dawid Łakomiec, Jakub Zbróg, Przemysław Stachera, Igor Rogula. Trener: Dawid Kołodziejczyk.

Rocznik 2009: 1. DAP Kielce, 2. Gród I Ćmińsk, 3. Gród II Ćmińsk.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Sport

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

Najnowsze

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

Galeria

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

Filmy

 • 1
 • 2