Startuje Festiwal Magiczne Zakończenie Wakacji. Mamy zaproszenia na Rockowy Sabat! (konkurs)

flash Konkursy Rozmaitości

Festiwal, który odbędzie się w tej formie w Kielcach po raz drugi, to kabaretowe i muzyczne podsumowanie roku. Publiczność w przepięknej Kadzielni oraz na żywo przed telewizorami będzie miała okazję bawić się do największych hitów kabaretowych i przebojów, które zawładnęły stacjami radiowymi latem 2017.  Świętokrzyska Gala Kabaretowa 2017 wpisała się już na stałe w kalendarz letnich telewizyjnych kabaretonów. Ponownie w pięknej scenerii Amfiteatru Kadzielnia zobaczymy największe, kabaretowe hity lata 2017 oraz specjalnie przygotowane na tę okazje premierowe skecze.Wystąpią: Paranienormalni, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Nowaki, Formacja Chatelet, Kabaret Młodych Panów, Andrzej Grabowski, Kabaret K2, Kabaret pod Wyrwigroszem, Łowcy. Całość poprowadzą Kabaret Skeczów Męczących i Monika Dryl.

Rockowy SabatDrugi dzień Festiwalu Magiczne Zakończenie Wakacji to zupełnie nowa propozycja w ramach wyjątkowego weekendu w Kielcach. Rockowy Sabat to koncert dla tych, którzy chcą przypomnieć sobie klimat polskiego i zagranicznego rocka lat 90. Wielkie nieprzemijające przeboje rozbrzmiewać będą w kieleckiej Kadzielni 26 sierpnia. Koncert zostanie wyemitowany na żywo w telewizji Super Polsat.W koncercie udział wezmą: De Mono, Oddział Zamknięty, Formacja Nieżywych Schabuff, Mr. Zoob, Rezerwat, Wanda i Banda, Golden Life, Big Day, Mariusz Dyba, OMD, Sunrise Avenue oraz Mistrz Magii Marcin Muszyński. Rockowy Sabat poprowadzą Agnieszka Hyży i Maciej Dowbor oraz Iza Dąbrowska i Mikołaj Cieślak.Przebój LataTrzeciego dnia zobaczymy największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej w niezwykłym konkursie na przebój lata! Przygotowana jest również niespodzianka, wystąpią gwiazdy z zagranicy jakich jeszcze kielecki amfiteatr nie widział! W konkursie wystąpią: Ewa Farna, Grzegorz Hyży, Anna Wyszkoni, Kayah, Natalia Szroeder, Gromee, C-Bool, Margaret, Mateusz Ziółko, Karolina Artymowicz. W koncercie weźmie również udział zwyciężczyni plebiscytu Przebój Lata RMF FM i Polsatu 2016 Sylwia Grzeszczak. Gwiazdą wieczoru będzie Agnieszka Chylińska, a gościem specjalnym z zagranicy Filatov & Karas. Bilety na wszystkie koncertu można zakupić na stronie www.kulturairozrywka.pl oraz na www.magicznezakonczeniewakacji.pl

Nasz konkurs

Mamy zaproszenia na drugi dzień Festiwalu. Co trzeba, aby mieć szansę zabawy na Rockowym Sabacie?

1. Polub konecki24.pl na Facebooku, jeśli jeszcze nie lubisz.

2. Udostępnij publicznie konkursowy wpis na swojej tablicy.

3. W komentarzu pod konkursowym wpisem na Facebooku odpowiedz, na jaki przebój wybranej gwiazdy Rockowego Sabatu czekasz najbardziej.

Wyniki podamy w czwartek 24 sierpnia po godz. 20.

Do rozdania mamy dwa podwójne zaproszenia. Do dzieła!