Nowa jakość na Stacji Dyszów

Końskie

W Stacji Dyszów przy ul. Prusa 1d spotkali się przyjaciele właścicieli Agnieszki i Zbigniewa Owczarków, by wspólnie świętować otwarcie. – Chcemy, by było to miejsce, gdzie kompleksowo zajmiemy się samochodem, ale i kierowcą. Z tego powodu Stacja Dyszów czynna jest do godz. 21, a w od listopada do godz. 22. Często w Końskich jest tak, że po godz. 17 nic nie można już zrobić, u nas będzie inaczej – mówi Zbigniew Owczarek.

 Bogata oferta

Stacja Dyszów ma wprowadzać nową jakość w obsłudze samochodów w powiecie koneckim. Standardem jest bezpłatna myjnia, z której skorzystać będzie mógł każdy klient. Myjnia będzie bowiem dodatkiem do każdej usługi. W Stacji znajdziemy sklep m.in. z częściami zamiennymi oraz przechowalnię kół i opon.  Klienci przy zakupie olejów i filtrów mogą liczyć na bezpłatną wymianę oleju. To tylko część z oferty. Kierowcy będą mogli zgłosić się niemal z każdym problemem z samochodem. W ofercie są zarówno naprawy bieżące jak i uzupełnienie klimatyzacji, elektryka, a nawet geometria 3D.  Na kompleksować miejsca składa się również Stacja Obsługi Pojazdów, gdzie sprawnie i profesjonalnie można oddać swój samochód do przeglądu rejestracyjnego. W czasie wykonywania usług kierowca będzie mógł poczekać w wygodnym saloniku, przeczytać gazetę czy obejrzeć telewizję.

Długie godziny otwarcia

Stacja Dyszów w swojej ofercie ma również autolawetę. Oznacza to, że przez 24 godziny pod numerem telefonu 507 507 084 będzie można uzyskać pomoc i zamówić lawetę do miejsca, w którym pojazd został unieruchomiony. To jednak nie wszystko, bo w Dyszowie na czas remontu auta zostaniemy zastępczy samochód.  Atutem ma być również czas, w jakim wykonywane będą prace serwisowe. Serwis będzie czynny bowiem od godz. 7 do 21.

1 Komentarz dla “Nowa jakość na Stacji Dyszów

  1. Parciarze mogę tylko powiedzieć. Jakieś proste naprawy typu wymiana akumulatora albo koła lub żarówek to jak najbardziej. Ja zostawiłem już tam ponad 3tys i usterka nie znikła. Z jakimiś poważnymi usterkami nie polecam zostawiać tam auta

Dodaj komentarz