Nowa jakość na Stacji Dyszów

Końskie

W Stacji Dyszów przy ul. Prusa 1d spotkali się przyjaciele właścicieli Agnieszki i Zbigniewa Owczarków, by wspólnie świętować otwarcie. – Chcemy, by było to miejsce, gdzie kompleksowo zajmiemy się samochodem, ale i kierowcą. Z tego powodu Stacja Dyszów czynna jest do godz. 21, a w od listopada do godz. 22. Często w Końskich jest tak, że po godz. 17 nic nie można już zrobić, u nas będzie inaczej – mówi Zbigniew Owczarek.

 Bogata oferta

Stacja Dyszów ma wprowadzać nową jakość w obsłudze samochodów w powiecie koneckim. Standardem jest bezpłatna myjnia, z której skorzystać będzie mógł każdy klient. Myjnia będzie bowiem dodatkiem do każdej usługi. W Stacji znajdziemy sklep m.in. z częściami zamiennymi oraz przechowalnię kół i opon.  Klienci przy zakupie olejów i filtrów mogą liczyć na bezpłatną wymianę oleju. To tylko część z oferty. Kierowcy będą mogli zgłosić się niemal z każdym problemem z samochodem. W ofercie są zarówno naprawy bieżące jak i uzupełnienie klimatyzacji, elektryka, a nawet geometria 3D.  Na kompleksować miejsca składa się również Stacja Obsługi Pojazdów, gdzie sprawnie i profesjonalnie można oddać swój samochód do przeglądu rejestracyjnego. W czasie wykonywania usług kierowca będzie mógł poczekać w wygodnym saloniku, przeczytać gazetę czy obejrzeć telewizję.

Długie godziny otwarcia

Stacja Dyszów w swojej ofercie ma również autolawetę. Oznacza to, że przez 24 godziny pod numerem telefonu 507 507 084 będzie można uzyskać pomoc i zamówić lawetę do miejsca, w którym pojazd został unieruchomiony. To jednak nie wszystko, bo w Dyszowie na czas remontu auta zostaniemy zastępczy samochód.  Atutem ma być również czas, w jakim wykonywane będą prace serwisowe. Serwis będzie czynny bowiem od godz. 7 do 21.

Dodaj komentarz