Izabela Trojanowska: Jeżeli decyduję się na ramoneskę i torebkę ze skóry, to mogę też mieć jedno prawdziwe futro

lifestyle

Aktorka podkreśla, że w szafie każdej stylowej kobiety nie powinno zabraknąć kilku istotnych elementów garderoby, które pasują niemal na każdą okazję – wystarczy tylko odpowiednio je ze sobą skomponować. W jej garderobie oprócz klasycznych sukni czy kostiumów są także ubrania z najnowszych kolekcji znanych polskich projektantów – wśród nich skórzana ramoneska i futro. Jeśli chodzi o kolorystykę, to przeważa czerń.

Izabela Trojanowska podkreśla, że piękno i seksapil nie mają ograniczeń wiekowych. Aktorka najczęściej stawia na klasykę w eleganckim wydaniu. Nie rezygnuje także z futer.

Nie jestem za tym, żeby mieć w szafie pięć futer i męczyć zwierzęta, ale jeżeli decyduję się na ramoneskę ze skóry i torebkę ze skóry, to mogę mieć jedno prawdziwe futro – mówi agencji Newseria Lifestyle Izabela Trojanowska, aktorka, wokalistka.

Izabela Trojanowska przyznaje, że lubi się bawić modą oraz zestawiać ze sobą różne stroje i dodatki, nawet takie, które pozornie zupełnie do siebie nie pasują. Choć lubi eksperymentować z kolorami, to jednak w jej szafie przeważa czerń.

Czerń jest królową kolorów, nie ma co mówić – wyszczupla i zawsze podkreśla urodę, dodaje klasy, to elegancki kolor – mówi Izabela Trojanowska.

Aktorka w zeszłym tygodniu pojawiła się na pokazie kolekcji „Magia futra” stworzonej przez Dorotę Goldpoint.

Źródło: Izabela Trojanowska: Jeżeli decyduję się na ramoneskę i torebkę ze skóry, to mogę też mieć jedno prawdziwe futro