RSS

Karatecy z Niekłania nie zwalniają tempa

• Napisany przez:
  • Skomentuj

Kolejny dobry występ zanotowali zawodnicy z Niekłania, którzy trenują w Skarżyskim Klubie Sportów Walki Kyokushin Karate pod okiem Zbigniewa Zaborskiego.…

Tym razem nasi młodzi karatecy zanotowali dobry występ na XXV turnieju karate w Chełmie, który zorganizowany był na 40-lecie Chełmskiego Klubu Karate. – W zawodach wystartowała czwórka naszych zawodników, gdzie każdy zdobył medal. Srebrne medale wywalczyły siostry DomagałaOla i Julia. Na trzecim stopniu podium stanęli Szymon Zych i Piotr Lisowski. Bardzo dobrze zaprezentował się Skarżyski Klub Sportów Walki, którego przedstawiciele zdobyli w sumie 14 medali na 15 zawodników. Przed naszymi młodymi wojownikami w tym roku jeszcze kilka startów, a najbliższy już 19 listopada w Końskich o w Turnieju o Puchar Ziemi Koneckiej – informuje Marcin Zych.