Aneta Kręglicka wkrótce pokaże swoją pierwszą autorską kolekcję odzieżową

Była Miss Świata ma w planach kilka zupełnie nowych projektów zawodowych. Jednym z nich jest pierwsza autorska kolekcja ubrań, którą pokaże już wiosną 2018 roku. Aneta Kręglicka twierdzi, że część sylwetek widział już jej przyjaciel, Maciej Zień i ocenił je bardzo pozytywnie.

Aneta Kręglicka uważa się za osobę, która osiągnęła sukces zawodowy. Gwiazda twierdzi, że na przestrzeni lat różnie rozumiała pojęcie sukcesu, dziś jest ono dla niej jednak synonimem spokoju i bezpieczeństwa. Jedyna polska Miss Świata, która od lat prowadzi agencję public relations, zaznacza, że robi to, co lubi, nie musi się martwić o przyszłość swojej firmy czy zmuszać się do projektów i działań, na które nie ma ochoty.

– To jest ogromny komfort i sukces każdego, kto ma dość stabilną sytuację zawodową, i myślę, że ja ten moment osiągnęłam, co nie znaczy, że jest to sytuacja, w której odcinam kupony – mówi Aneta Kręglicka agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Gwiazda zaczęła się angażować w projekty o zupełnie innowacyjnym dla niej profilu. Twierdzi, że stawia pierwsze kroki na nowym gruncie i wciąż uczy się nowych rzeczy. Wybiera jednak projekty, które są zgodne z jej zainteresowaniami, oraz ludzi, z którymi naprawdę chce pracować. Aneta Kręglicka zamierza m.in. mocniej związać się z branżą modową.

– Zobaczymy coś, co mnie w duszy gra, to jest modą, którą chcę pokazać, że to jest moda bardzo mi bliska, chcę się z nią w 100 proc. utożsamiać, identyfikować, to jest to, co ja lubię – prostota z odrobiną nonszalancji – mówi gwiazda.

Na przełomie lutego i marca 2018 roku Aneta Kręglicka planuje zaprezentować swoją pierwszą autorską kolekcję ubrań. Znajdą się w niej przede wszystkim stroje codzienne o casualowym charakterze, utrzymane w stylu nowoczesnej klasyki. Gwiazda zaprojektowała także kilka bardziej widowiskowych sylwetek, wciąż jednak utrzymanych w charakterystycznym dla niej samej stylu: nie przesadnie skromnym, a jednak pozbawionym przepychu.

– To jest już trochę błogosławione przez Maćka Zienia. Jestem pełna niepokoju i strachu, jak zostanie to przyjęte, Maciek zobaczył już część tej kolekcji, więc trochę mnie uspokoił, natomiast nie do końca oczywiście – mówi Aneta Kręglicka.

Gwiazda zaprojektowała swoją pierwszą kolekcję dla marki L&HASH39;AF, z którą od pewnego czasu współpracuje. W projekcie z tej linii pokazała się podczas gali Flesz Fashion Night jesienią ubiegłego roku.

Źródło: Aneta Kręglicka wkrótce pokaże swoją pierwszą autorską kolekcję odzieżową

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Strażacy opanowali pożar składowiska tak, że się nie powiększa. Załogi samochodów gaśniczych zmieniają się. Trwa walka z zarzewiami ognia, koparki rozgarniają pogorzelisko, a strażacy gaszą wodą. Akcja gaszenia trwa od godziny 4.00, 21 lipca 2019 roku (niedziela). Jak już informowaliśmy,...
Bajkowe lato dotarło do Końskich. W niedzielne popołudnie przed Miejsko Gminnym Domem Kultury zgromadzili się młodzi i dorośli mieszkańcy Końskich. Teatr Gry i Ludzie z Katowic zaprezentował spektakl "Kłopoty Kacperka góreckiego skrzata" Zofii Kossak. Potem były warsztaty z kukiełkami...
Przy płonących hałdach śmieci wciąż pracują strażacy. Najnowsze wiadomości! Jak już informowaliśmy w Fałkowie płonie jedna hałda odpadów komunalnych. Przy gaszeniu pożaru zmieniając się pracuje 13 jednostek JRG i 11 OSP i KSRG. Od rana strażakami dowodzi st.kpt. Ryszard Stańczak. W...

Ukradli pink floyd`a

Nieznani sprawcy odcięli przycumowanego do brzegu dmuchanego, różowego flaminga i skradli go. Ptak kosztował 1.013 złotych. W stanie spoczynku, czyli bez powietrza ważył ok. 28 kilogramów. Właściciel stracił element służący do zabawy, a Sielpia jeden z elementów wystroju zalewu. Takiego typu ...
W Wyszynie Rudzkiej na drodze krajowej K42, policjanci ustawili swój punkt kontrolny. W godzinę zatrzymali trzech kierowców, którym zabrali prawa jazdy, za przekroczenie o 50 km dozwolonej prędkości. Około godziny 18.40  policjanci zatrzymali hundaya, którym kierował 48-letni  mężczyzna. W terenie...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze