Studniówka koneckiego ZDZ. Zobaczcie, jak bawili się maturzyści (zdjęcia, wideo)

filmy flash Galeria Końskie

Swój czas weź w garść – mówił do maturzystów dyrektor Robert Górecki cytując przebój „100” zespołu Sound`n`Grace. Uczniowie koneckiego Zakładu Doskonalenia Zawodowego wykorzystali go w pełni na świetną zabawę podczas sobotniej studniówki.

Po raz pierwszy maturzyści ZDZ-u bawili się w Sali Bankietowej Astoria. Po raz pierwszy też maturzystów witał Robert Górecki, dyrektor ZDZ Końskie, który od lipca pracuje na swoim stanowisku. W słowach skierowanych do uczniów zwrócił szczególną uwagę na motywowanie ich do działania oraz wagę doświadczeń wyniesionych ze szkoły.

 Róże i polonez

Tradycyjnie już głos zabrali sami maturzyści. Nauczycielom i rodzicom dziękowali Edyta Bernas i Mikołaj Czerski, a w imieniu rodziców Anna Czerska, która razem z Anną Plutą i Małgorzatą Staromłyńską stała na czele komitetu studniówkowego. Piękne bukiety kwiatów otrzymały wychowawczynie Ewa Młodawska, Marta Kotusiewicz, Urszula Krzywkowska, a pozostali nauczyciele symboliczne róże. To studniówkowa nowość, bo jak dotąd kwiaty podczas studniówek otrzymywała dyrekcja i wychowawczynie.

Na parkiecie pojawiło się ponad 18 par, które odtańczyły poloneza. Wśród nich byli chętni uczniowie trzech maturalnych klas: technik logistyki ze specjalnością policyjną i wojskową oraz technik żywienia i usług gastronomicznych. W pierwszej parze tańczyli: Andżela Kabała i Mikołaj Czerski. O dobrą zabawę zadbał  Augustyniak Prestige Band pod kierunkiem Michała Augustyniaka, który niezawodnie nadawał imprezowy rytm studniówce.

WIDEO. POLONEZ MATURZYSTÓW ZDZ W KOŃSKICH