Drużyny z Fałkowa i Radoszyc zagrały w Bełchatowie

Sport

W hali Energia rozegrany został turniej minipiłki siatkowej dziewcząt i chłopców szkół należących do Akademii Siatkówki PGE Skra Bełchatów, z udziałem drużyn PSP Fałków oraz SP Radoszyce.

W zawodach wzięty udział drużyny Z PSP Fałków oraz SP Radoszyce. W meczach grupowych rozgrywki toczyły się 1 set do 15 pkt., natomiast mecze o miejsca 1-3 rozgrywano do 2 wygranych setów do 15 pkt. Bardzo dobrze spisała się ekipa z Fałkowa. W kategorii dziewcząt klas IV fałkowianki zajęły pierwsze miejsce, w kategorii klas VI dziewczęta były drugie, natomiast w kategorii klas V – piąte. W klasyfikacji chłopców klas IV pierwsze dwa miejsca przypadły chłopcom z Fałkowa, którzy w finałowym pojedynku rozegrali mecz między sobą, gdzie lepsi okazali się chłopcy z drużyny Fałków II.

Dziewczęta z PSP Fałków.

Znacząco swój udział zaznaczyły także ekipy z SP w Radoszycach. Wśród czwartoklasistek radoszyczanki zajęły trzecie i czwarte miejsce, a w kategorii trójek były drugie i siódme. Chłopcy z Radoszyc zdominowali rozgrywki trójek, gdzie zajęli dwa czołowe miejsca. W czwórkach zajęli najniższy stopień podium, a w dwójkach uplasowali się na piątym miejscu.