Świetna zabawa i moc dobrych życzeń. Za nami studniówka ZSP nr 1 (zdjęcia, wideo)

filmy flash Galeria Gorące tematy Końskie

Sobotni wieczór na długo zapamiętają maturzyści ZSP nr 1, który bawili się na studniówce w Sali Bankietowej Astoria w Końskich. Na ich pierwszym dorosłym balu atmosfera była  znakomita.

Wszystko zaczęło się tuż po godz. 19, kiedy to uczniów, towarzyszące im osoby oraz gości witała dyrektor Beata Jakubowska. Tradycyjnie nie zabrakło wspomnień, motywujących rad i przede wszystkim dobrych życzeń dotyczących zarówno studniówkowego wieczoru jak i majowych egzaminów. W imieniu uczniów za wsparcie podczas wszystkich lat nauki oraz przygotowanie balu dziękował Łukasz Cieśliński. Nie zabrakło oczywiście dobrych słów od rodziców, których reprezentowała Katarzyna Grabarczyk. Z najlepszymi życzeniami pospieszyła również Dorota Duda, członkini Zarządu Powiatu, która kilka lat temu uczyła obecnych maturzystów.

 Podziękowali kwiatami

W części oficjalnej, zgodnie ze studniówkową tradycją, ważne miejsce zajęły podziękowania dla wychowawców maturzystów. Bukiety kwiatów otrzymali: Grażyna Nowak (technik architektury krajobrazu/technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej), Grażyna Kuzdak (od stycznia Michał Józefowicz)  (technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej), Magdalena Pawłowska (technik elektryk), Agnieszka Krakowiak (technik informatyk), Zdzisława Wilk (technik pojazdów samochodowych).

 Polonezowy korowód

Później przyszedł już czas na wyczekiwanego poloneza. Uczniowie ZSP nr 1 kroki do tańca ćwiczyli przez kilka ostatnich tygodni przygotowywani przez nauczyciela Arkadiusza Bąka. Tak jak w poprzednich latach w pierwszej turze poloneza zatańczyła dyrektor Beata Jakubowska, której towarzyszył mąż Krzysztof Jakubowski. W drugiej turze taneczny korowód otwierał wicedyrektor Michał Myszkowski. Łącznie na parkiecie pojawiło się 72 maturzystów, a na balu bawiło się dokładnie 189 osób. O to, by była to naprawdę udana zabawa zadbał, serwując wielkie taneczne hity, DJ Eryk. Studniówka ZSP nr 1 była przedostatnią w tegorocznym maratonie. Ostatni raz poloneza usłyszymy już w najbliższą sobotę, kiedy to również w „Astorii” bawić będą się maturzyści z I LO.

ZOBACZ WIDEO – MATURZYŚCI ZSP NR 1 TAŃCZĄ POLONEZA