Czadoman zaśpiewał „Rudą…” dla maturzystów z I LO! (wideo, zdjęcia)

filmy flash Galeria Końskie

Czadoman był gwiazdą niespodzianką dla maturzystów I LO im. KEN, którzy w sobotnią noc bawili się w Sali Bankietowej „Astoria” w Końskich. Jego hit „Ruda tańczy jak szalona” śpiewali wszyscy. Zobaczcie nasze wideo.

Występ gwiazdy disco polo był od prezentem od właścicieli Sali Bankietowej Astoria w Końskich: Andrzeja i Piotra Kudłaczów. Czadoman na scenę „Astorii” wszedł tuż po godzinie 22 czyli już po części oficjalnej i widowiskowym polonezie. Na próżno było szukać miejsca pod niewielką estradą. Przestrzeń była szczelnie wypełniona, a fanki i fani wokalisty bawili się znakomicie. Jako pierwsza zabrzmiała piosenka „Chodź na kolana”, którą głośno śpiewało wielu uczestników zabawy.

 

Później było jeszcze głośniej, bo z głośników popłynął hit „Ruda tańczy jak szalona”. Czadoman  w trakcie występu nagradzał dobrze bawiących się swoimi charakterystycznymi koszulkami. O jedną z nich poprosiła go nauczycielka Joanna Stołowska-Grzegorczyk. Cel był jasny, chodziło o przekazanie jej na aukcję podczas charytatywnego koncertu „Mikołaj dla każdego” organizowanego w I LO. Jak można było się spodziewać, wokalista chętnie przekazał swój gadżet. Po występie wokalista chętnie fotografował się z uczestnikami studniówki. Przypomnijmy, że Czadoman gościł w Astorii już rok temu. Wtedy był gościem studniówkowej imprezy ZSP nr 1.