W Świętokrzyskiej Lidze Juniorów Młodszych

Gorące tematy Sport

Juniorzy młodsi rozegrali 10 kolejkę rozgrywek ligowych. KSSPR I Końskie pokonał KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 35:34, a druga ekipa KSSPR-u nie miała problemów z ograniem na wyjeździe MSS Masłów wygrywając aż 50:24.

KSSPR I – KSZO 35:34 (19:19)

KSSPR I: Filip Gut – Mateusz Kowalski 11, Wiktor Sękowski 9, Mateusz Majewski 5, Jakub Dzitkowski 4, Dawid Smyka 3, Bartosz Chendoszko 1, Kuba Grot 1, Adam Jędrasik 1. Trener Daniel Sroczyński. Kary 4 minuty.

Mecz był bardzo wyrównany. Bramki zdobywała raz jedna, raz druga drużyna. W 58 minucie podopieczni trenera Daniela Sroczyńskiego prowadzili 34:32, ale dwa gole z rzędu zdobyli przyjezdni i był remis 34:34. W ostatniej minucie zwycięską bramkę rzucił Dawid Smyka. Aż 11 trafień zaliczył Mateusz Kowalski.

MSS Masłów – KSSPR II 24:50 (12:27)

KSSPR II: Wiktor Witkowski – Konrad Stępień 10, Kacper Rożnowski 9, Łukasz Sękowski 7, Kuba Pacak 6, Paweł Napierała 4, Maciej Smołuch 4, Karol Kamiński 4, Marcin Górski 3, Antoni Zając 2, Kacper Dąbrowski 1. Trener Robert Napierała. Kary 2 minuty.

Podopieczni trenera Roberta Napierały nie mieli żadnych problemów z pokonaniem drużyny z Masłowa. 10 bramek zdobył Konrad Stępień.