Spacerowali w Stąporkowie i motywowali do aktywności (zdjęcia, wideo)

filmy flash Galeria Stąporków

II Spacer Mentoringowy na Kielecczyźnie za nami. W niedzielny poranek w Stąporkowie mentorzy i ich uczniowie spacerowali po parku. Rozmawiali m.in. o osiągnięciu sukcesu w swoich dziedzinach i podejmowaniu działań prowadzących do samodoskonalenia. Zaproszenie do udziału w wydarzeniu przyjęło wiele znanych osób.

To bardzo cenna i niezwykle udana inicjatywa, która z powodzeniem już drugi raz została zrealizowana przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Stąporkowie. Na II Spacer Mentoringowy na Kielecczyźnie zostali zaproszeni mentorzy czyli osoby, które osiągnęły zawodowy sukces oraz mentee czyli osoby na starcie swoich działań, mogące czerpać wiedzę od doświadczonych mentorów.  Celem spaceru jest przede wszystkim motywowanie i zachęcanie do działania, ale też nawiązywanie nowych znajomości. Pomysłodawczyni stąporkowskiego spaceru dyrektor Katarzyna Sorn wraz ze swoją ekipą zadbała, by była to wyjątkowa impreza. W niedzielny poranek w MGOKiS panowała absolutnie wyjątkowa i serdeczna atmosfera.

 

 

Na starcie dla wszystkich zaśpiewał i zagrał zespół ludowy z Mokrej wprawiając wszystkich w jeszcze lepszy nastrój. W gronie mentorów znaleźli się: Katarzyna Rutkowska-Biernacka, właścicielka Kawiarni Artystycznej „Sploty” w Tomaszowie Mazowieckim,  Małgorzata Kosierkiewicz, coach, doradca zawodowy, trener personalny, Beata Kij, mistrzyni karate,  Anna Jóźwik, właścicielka ośrodka wypoczynkowego „Hana”, Wojciech Pasek, prezes PTTK Końskie, Dominika Stefańczyk z zawodu specjalista od bezpieczeństwa, z zamiłowania strażak OSP, ratownik i społecznik, nauczycielka Agnieszka WoźniakMarzena Michałowska-Kowalik, właścicielka Stajni Artystycznej Marcinków, Piotr „Kuba” Kubowicz, bard Piwnicy pod Baranami, Marzena Kądziela, dziennikarka i podróżniczka, Elwira Sibiga, dyrektor CKiAL w Gowarczowie, Bartek Gärtner, muzyk, Wojciech Purtak, redaktor naczelny TYGODNIKA, Anna Gawior, prawnik, Izabela Woźniak, działaczka społeczna, Agnieszka Woźniak, nauczycielka, właścicielka Szkoły Językowej Smart, Halina Mikuszewska, animatorka kultury. Istotne jest to, że mentorzy wzięli udział w wydarzeniu bezpłatnie. Padały pytania zarówno o wybór studiów jak i rozwój swojego biznesu, możliwości pozyskania dotacji, szanse na powodzenie w starcie artystycznej kariery.