Sufler zagrał dla mieszkanek miasta i gminy Radoszyce. Posłuchajcie! (wideo, zdjęcia)

flash Galeria Radoszyce

Już po raz trzeci w Radoszycach zorganizowano obchody Dnia Kobiet. W tym po roku po raz pierwszy miały one charakter miejsko-gminny. Przed publicznością wystąpiło ponad 200 przedszkolaków, a na atrakcją wieczoru był występ grupy Sufler.

Radoszyckie obchody podzielono na dwie części. W pierwszej sceną, ale też przestrzenią przed nią rządziły przedszkolaki ze wszystkich placówek na terenie gminy. Łącznie w radosnych inscenizacjach pojawiło się 220 dzieciaków. Wszystko to w ramach II Przeglądu Artystycznego Przedszkolaków. Najmłodsi mieszkańcy miasta i gminy dali prawdziwy popis swoich talentów, były tańce, wierszyki, a nawet przedstawienia!

 W drugiej części na scenie prezentowali się już dorośli artyści. Życzenia wszystkim paniom składali burmistrz Michał Pękala oraz sekretarz Leopold Garbacz, który poprowadził całość wydarzenia. Radoszyckie kobiety wysłuchały koncertu zespołu Sufler grającego przeboje Budki Suflera. Nie zabrakło więc wspólnej zabawy i głośnego śpiewania najbardziej znanych refrenów. O dobry nastrój zadbała również Anna Popiel z towarzyszeniem Mirosława Czarneckiego. Artystyczne występy to nie jedno, co organizatorzy przygotowali dla pań. Każda z uczestniczek spotkania wzięła udział w loterii, w której do wygrania były m.in. kosmetyki. Tak jak co roku nie zabrakło poczęstunku oraz stoisk, na których można było dowiedzieć się niemal wszystkiego na temat zdrowia i urody.