Cleo w Radoszycach, Ania Dąbrowska w Końskich. Kto jeszcze zagra w wakacje w powiecie koneckim?

flash Gorące tematy Końskie

Gwiazdy zagrają w powiecie koneckim w te wakacje. Bawić będziemy się przy hitach Cleo, Ani Dąbrowskiej, De Mono, grupy BRAThANKI. Nie zabraknie również czegoś dla fanów disco polo. Przyjadą do nas Bayer Full, Piękni i Młodzi oraz Mig.

Wiosna to najlepszy czas na dopinanie szczegółów imprez, które w wakacje przyciągać będą tłumy do każdej z gmin powiatu koneckiego. Okazuje się, że w tym roku czeka nas prawdziwy zjazd gwiazd. Wszystko wskazuje na to, że z okazji Dni Końskich, tradycyjnie pod koniec sierpnia, zaśpiewają u nas Ania Dąbrowska, uznawana za najbardziej cenioną polską wokalistkę młodego pokolenia oraz grupa De Mono z Andrzejem Krzywym, która na swoim koncie ma mnóstwo hitów. Bardzo ciekawie zapowiada się impreza „Radoszyczanie Dzieciom”. Pod koniec lipca na stadionie w Radoszycach wystąpi Cleo, która wraz z Donatanem reprezentowała Polskę na Eurowizji, a jej nowy hit „Łowcy gwiazd” dobija już do 20 mln odsłon na You Tube. Na tej samej imprezie ma pojawić się również grupa Mig, doskonale znana fanom disco polo.

Co tydzień koncert

W Fałkowie szykuje się świetny koncert pełen energicznych hitów inspirowanych folkiem. Hity na czele z „Czerwonymi koralami” zagra grupa BRAThANKI. Imprezę zaplanowano  na połowę lipca. 21 lipca w ramach popularnej „Jagódki” w Królewcu zaśpiewają Piękni i Młodzi. W Stąporkowie w amfiteatrze w ramach „Bieguna ciepła” 15 sierpnia posłuchamy przebojów zespołu Bayer Full, zaliczanego dla klasyków disco polo. Również w połowie sierpnia disco polo królować będzie w Gowarczowie, gdzie wystąpią panowie z zespołu Playboys. Góralskie klimaty panować będą na festynie w Rudzie Malenieckiej, gdzie zaplanowano koncert grupy Baciary. Jak na razie nie wiemy, kto bawić będzie publiczność podczas dożynek w Słupi. Trwają rozmowy z wykonawcami.