SP Nieświń z głównym trofeum

Zwycięstwem drużyny Szkoły Podstawowej w Nieświniu zakończył się turniej siatkówki chłopców szkół podstawowych o puchar burmistrza miasta i gminy Końskie.

To kolejna inicjatywa siatkarska Zarządu Obiektami Sportowymi i Rekreacyjnymi w Końskich pod honorowym patronatem burmistrza Końskich. Zawody rozegrano w sali gimnastycznej Zespołu Placówek Oświatowych w Kazanowie. Rywalizowały drużyny szkolne z Modliszewic, Kazanowa, Nieświnia oraz Dziebałtowa.

Grali „każdy z każdym”

Turniej otworzył i przywitał wszystkich obecnych Krzysztof Obratański, burmistrz Końskich, po czym rozpoczęły się zawody rozgrywane systemem „każdy z każdym”. Po rozegraniu wszystkich spotkań, komisja sędziowska składająca się z nauczycieli wf szkół uczestniczących w zawodach po podliczeniu wszystkich punktów ustaliła, że pierwsze miejsce i puchar burmistrza miasta i gminy w Końskich zdobyła Szkoła Podstawowa w Nieświniu. Kolejne miejsca zajęły SP Dziebałtów, SP Kazanów i SP Modliszewice. Najlepszym zawodnikiem turnieju uznany został Krzysztof Bajor ze Szkoły Podstawowej w Nieświniu, który oprócz dyplomu otrzymał również torbę turystyczną. Za uzyskane miejsca w zawodach wszystkie drużyny nagrodzone zostały pamiątkowymi dyplomami i pucharami, które wręczył burmistrz Krzysztof Obratański.

Poczęstunek od organizatorów

Upominkami i dyplomami wyróżnieni zostali także najlepsi zawodnicy z poszczególnych zespołów. – W przerwie rozgrywek wszystkie dzieci udały się na poczęstunek przygotowany przez organizatorów imprezy, po którym na ręce Pawła Mielcarka, dyrektora Zespołu Placówek Oświatowych w Kazanowie, została przekazana nagroda w postaci ochraniaczy na kolana dla siatkarzy ufundowana przez ZOSiR Końskie. Po zakończeniu zawodów organizatorom, wszystkim uczestnikom oraz zaproszonym gościom podziękował burmistrz Końskich Krzysztof Obratański – w imieniu organizatorów relacjonuje Jarosław Piskorek.

Wyniki: SP Kazanów – SP Dziebałtów 0:2, SP Nieświń – SP Modliszewice 2:0, SP Dziebałtów – SP Modliszewice 2:0, SP Kazanów – SP Nieświń 0:2, SP Nieświń – SP Dziebałtów 2:1, SP Modliszewice – SP Kazanów 0:2.

Klasyfikacja końcowa: 1. SP Nieświń, 2. SP Dziebałtów, 3. SP Kazanów, 4. SP Modliszewice.

Dariusz Kosma

Wiadomości

Zapomnieli o znaku STOP?

Na oświetlonych ulicach zderzają się samochody, bo niektórzy kierowcy nie przestrzegają przepisów. Nie zatrzymują się przed znakiem STOP. W efekcie trzeba będzie klepać połamane...
  • Ministerstwo 300x250

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Na oświetlonych ulicach zderzają się samochody, bo niektórzy kierowcy nie przestrzegają przepisów. Nie zatrzymują się przed znakiem STOP. W efekcie trzeba będzie klepać połamane...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze