Zadyszka lidera? Partyzant punktuje

Sport

Świetną serię w IV lidze podtrzymuje Partyzant Radoszyce, który w niedzielę pokonał u siebie Kamienną Brody 1:0. W odmiennych nastrojach kończyli mecz piłkarze Neptuna Końskie, który niespodziewanie uległ w Morawicy tamtejszej Moravii 1:2.

Katem Neptuna okazał się Daniel Koncewicz, który dwukrotnie pokonał Łukasza Herdę. W 26 minucie kończąc akcję przelobował naszego bramkarza, a cztery minuty potem wyprzedził naszych obrońców po rzucie wolnym i wpakował piłkę do siatki. W 41 minucie po składnej akcji Piotr Gardynik dograł futbolówkę w pole karne do Krzysztofa Pacha, który zdobył kontaktowego gola. W drugiej połowie najbliżej wyrównania był Piotr Zieliński, ale zachował się zbyt egoistycznie i nie podał do lepiej ustawionego Gardynika. Druga z rzędu porażka lidera stała się faktem.

10 punktów w czterech meczach

Podopieczni Jarosława Komisarskiego kontynuują dobrą passę. Już w 7 minucie bramkę dla Partyzanta zdobył Paweł Markowicz. Jedyną i zwycięską. – W pierwszej połowie byliśmy zdecydowanie lepsi. W drugiej wiatr rozdawał karty, trochę przeszkadzał i nie dało się grać za bardzo w piłkę, jednak w tej części gry powinniśmy ten mecz zamknąć. Sytuację sam na sam miał Jaśkiewicz i przekombinował. Kolejną okazję miał Grudzień, który powinien podać do Samburskiego, który sam stał na środku bramki- podsumowuje trener Komisarski. Jego podopieczni zdobyli 10 punktów w czterech meczach rundy rewanżowej IV ligi.

W środę, 11 kwietnia o godz. 16.30 Neptun podejmie Pogoń Staszów, a Partyzant zagra w Busku z tamtejszym Zdrojem. A w sobotę, 14 kwietnia o godz. 16 w Końskich odbędą się derby naszego powiatu: Neptun – Partyzant.