Kluczewsko z pucharem dyrektora

Gorące tematy Sport

Ekipa ZPS Kluczewsko zwyciężyła w XII Turnieju Minipiłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Dyrektora PSP w Fałkowie.
W Fałkowie odbył się XII Turniej Minipiłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Dyrektora PSP w Fałkowie. W zawodach udział wzięło pięć zespołów, które zagrały systemem „każdy z każdym”. Z kompletem zwycięstw triumfowała ekipa ZPS Kluczewsko, która wyprzedziła SP Radoszyce i PSP Fałków. – Wszystkie startujące drużyny otrzymały puchary oraz dyplomy. Zawodniczki za miejsca 1-3 otrzymały pamiątkowe medale, a najlepsze siatkarki z każdego zespołu nagrodzone zostały statuetkami oraz dyplomami. Najlepszą zawodniczką z PSP Fałków została Magdalena Jurek – informuje Piotr Koń, opiekun drużyny z Fałkowa.

Wyniki: Fałków – Komorniki 2:1, Radoszyce – Kluczewsko 1:2, Komorniki – Radoszyce 1:2, Dobromierz – Fałków 0:2, Radoszyce – Dobromierz 2:0, Kluczewsko – Komorniki 2:0, Dobromierz – Kluczewsko 0:2, Fałków – Radoszyce 1:2, Kluczewsko – Fałków 2:0, Komorniki – Dobromierz 2:0.

Klasyfikacja końcowa: 1. ZPS Kluczewsko 8 pkt., 2. SP Radoszyce 7 pkt., 3. PSP Fałków 6 pkt., 4. ZPS Komorniki 5 pkt., 5. ZPS Dobromierz 4 pkt.

PSP Fałków: Magdalena JurekMarta OstrowskaKinga KarasińskaNatalia Kacperska, Dominika PlutaAnna WrzeszczAleksandra OrzełGabriela SobczykNatalia OrmanWiktoria Ścisłowicz. Opiekun Piotr Koń.