Motopiknik Konecki z sukcesem frekwencyjnym i piękną pogodą (wideo, zdjęcia)

filmy flash Galeria Końskie

200 samochodów i ponad 80 motocykli przyjechało w niedzielę na teren Muzeum Zagłębia Staropolskiego w Sielpi. Odbył się tam pierwszy Motopiknik Konecki.

– Ideą pikniku jest przede wszystkim spędzenie czasu na świeżym powietrzu w miłym towarzystwie osób, których łączy jedna pasja, czyli motoryzacja – mówił Kamil Szlęzak, jeden z organizatorów wydarzenia, podczas jego oficjalnego otwarcia. – Naszym celem jest dobra zabawa i integracja wszystkich środowisk. Nieważne czy są to motocykliści, miłośnicy klasyków, aut tuningowanych, czy właściciele samochodów seryjnych, dopieszczający ich na każdym kroku. Liczy się bowiem pasja, której efektem jest nasze dzisiejsze spotkanie – opowiadał. Na zaproszenie pasjonatów czyli Kamila Szlęzaka, Kuby Cieślaka, Adama Kobyłeckiego,  Jana Augustyniaka, Wojtka Koczaja, Gosi Cieślak, Kamila Góreckiego, Bartka Grzegorczyka odpowiedziało mnóstwo osób, dla których motoryzacja jest bardzo ważna. Na plac przed Muzeum Zagłębia Staropolskiego w Sielpi przyjechało  200 samochodów i ponad 80 motocykli.

 

 

Młodym pasjonatom z Końskich udało się zaangażować do organizacji wielu sponsorów, a wśród nich Roberta Plecha. Społecznik i przedsiębiorca był głównym sponsorem, za co został honorowany specjalną statuetką, własnoręcznie przygotowaną przez organizatorów. 

 

 

Dodaj komentarz