Motoserce i festyn dla dzieci już w niedzielę

flash Rozmaitości

W niedzielę 3 czerwca zapraszamy na 10. edycję Motoserca oraz festyn z okazji Dnia Dziecka, który rozpocznie się tuż po starcie parady.

Po przerwie powraca Motoserce, akcja organizowana przez Czarną Flotę jak zwykle będzie służyć zbiórce krwi, którą oddawać będzie można zarówno podczas akcji w koneckim parku (od godz. 9.30) jak i już od 28 maja w Punkcie Krwiodawstwa w szpitalu w Końskich. Motoserce wystartuje o godz. 10 na placu przed Domem Kultury. Wystąpią zespoły Sufler, Milky Boys, S. Band, Amrou Kithin. Parada motocyklowa wyruszy o godz. 15 z ulicy Mieszka I i przejedzie ulicami miasta. Motocyklistów będzie można spotkać na ulicach: Piłsudskiego, Warszawskiej, Wojska Polskiego, Armii Krajowej, Starowarszawskiej, Krakowskiej, 16-go stycznia. Jak zwykle w parku będzie można obejrzeć motocykle, porozmawiać z ich właścicielami i zrobić sobie pamiątkowe fotki.

 

O godz. 15 wystartuje również festyn z okazji Dnia Dziecka. Na scenie wystąpią soliści ze Studia Piosenki MGDK, zaplanowano pokazy straży pożarnej, grupy tanecznej. Podsumowane zostaną Gminne Dni Profilaktyki. O godz. 15.30 wystartuje spektakl profilaktyczny w wykonaniu dzieci i młodzieży z Placówki Wsparcia Dziennego w Końskich. Poznamy również laureatów konkursu plastycznego pt. „Moja rodzina tam wszystko się zaczyna”. Podczas festynu na dzieci czekać będą konkursy z bardzo atrakcyjnymi nagrodami. Będzie również bezpłatne wesołe miasteczko.

 

Dodaj komentarz