BRAThANKI na finał Dni Gminy Fałków (sprawdź program)

Fałków flash

W najbliższą niedzielę 15 lipca zapraszamy do Fałkowa. Na scenie w parku podworskim będzie się wiele działo. Na finał koncert da grupa BRAThANKI.
Świętowanie rozpocznie się w niedzielę 15 lipca o godz. 16. Jako pierwsi na scenie pojawią się uczniowie ze szkół z terenu gminy Fałków, którzy zaprezentują swoje popisowe występy. Godzinę później zaplanowano oficjalne otwarcie. Wójt Henryk Konieczny otworzy festyn i powita gości. Chwilę później na estradzie zaprezentują się wykonawcy z zaprzyjaźnionej gminy Pohebryszcze na Ukrainie. Publiczność wysłucha koncertu ukraińskiego pieśniarza oraz miejscowej młodzieży.

Hity grupy BRAThANKI

O godz. 18 rozpoczną się animacje i konkursy dla dzieci, które poprowadzą profesjonalni animatorzy.  Będzie więc szansa na świetną zabawę. O godz. 19 scenę przejmą wykonawcy prezentujący muzykę cygańską. Podczas biesiady usłyszymy największe przeboje i obejrzymy widowiskowe pokazy taneczne. Gwiazda wieczoru czyli grupa BRAThANKI swój koncert rozpocznie o godz. 21. Nie zabraknie hitów „Czerwone korale”, „Gdzie ten, który powie mi” czy „Mamo ja nie chcę za mąż”. Po koncercie zaplanowano zabawę taneczną, która potrwa do północy. Dodatkowo przygotowano bezpłatne wesołe miasteczko, poczęstunek regionalnymi potrawami, a na finał pokaz sztucznych ogni.

 

Dodaj komentarz