Zuchwałe włamanie do delikatesów

flash Gorące tematy Rozmaitości

Prawdopodobnie w nocy z soboty na niedzielę, nieznani sprawcy włamali się do sklepu spożywczego w Fałkowie. Ukradli różne artykuły i używki, jak choćby papierosy.

Policjanci dochodzeniowo-śledczy Komendy Powiatowej Policji w Końskich i Komisariatu Policji w Radoszycach prowadzą postępowanie w sprawie okradzenia sklepu spożywczego w Fałkowie. Dwaj mężczyźni wyłamali zamek w drzwiach wejściowych do sklepu i weszli do wnętrza. Ukradli różne rzeczy i uciekli – mówi na st.sierż.Piotr Przygodzki,  oficer prasowy koneckich policjantów. – Na tym etapie dochodzenia nie możemy ujawnić więcej informacji – dodaje.

Zapis monitoringu

Jak wynika z zapisu monitoringu dwaj mężczyźni w kominiarkach buszuje po sklepie. W rękach  mają torby, jakich targowi handlowcy używają podczas wojaży między bazarami. Kraciaste  olbrzymiej pojemności. Ładują do nich zgarniane z półek papierosy. Wiele do nich nie trafia,  leżą na podłodze, ale już po nie się nie schylają. W pewnym momencie nawet biegają między regałami sklepu. Gdy mężczyźni plądrują stanowisko kasjera, wysuwają, sprawdzają, lustrują kolejne szuflady. Są puste. Zatrzaskują je zdenerwowani. Nie wiadomo, czy ktoś zwrócił uwagę, że złodzieje zamienili się  częściami garderoby. Ten, który ma szare dresowe spodnie ubrany jest w czarną bluzę, a kolega  ma szara bluzę i czarne spodnie.  Za pomoc w ujęciu sprawców włamania właściciel oferuje nagrodę w kwocie 5000 zł. Gwarantuje anonimowość. Jeśli rozpoznajesz któregoś ze sprawców prosimy o telefon pod nr 694-435-600 lub 797-959-290 – czytamy na profilu sklepu na FB.

MARIAN KLUSEK

Dodaj komentarz