21 drużyn walczyło na Orliku

Gorące tematy Sport

FC Smerfy, Michał Popielski i Hiddens Stars – to zwycięskie ekipy trzeciego wakacyjnego turnieju piłkarskiego Stowarzyszenia Sportowego Fair Play.
W trzecim już, bardzo mocno obsadzonym, turnieju wzięło udział aż 21 drużyn. – Zakończył się Mundial, ruszyła polska Ekstraklasa, a pośrodku rozgrywek są z kolei uczestnicy wakacyjnego cyklu turniejów piłkarskich organizowanych przez Stowarzyszenie Sportowe Fair Play – w imieniu organizatora mówi Marcin Michalczyk.

W kategorii szkół podstawowych najlepszy okazał się team FC Smerfy, grający w składzie: Kacper Kubała, Damian Basiak, Kacper Pakuła, Dawid Antos, Eryk Dobrowolski, Daniel Marczewski i Jan Antos.

W kategorii gimnazjalnej zwyciężył team Michała Popielskiego, który dzięki wiktorii powiększył przewagę nad Barszczem Sokołowskiego. Zwycięska ekipa zagrała w składzie: Michał Popielski, Jakub Szymczak, Filip Kania, Kacper Rożnowski, Fabian Kmiecik, Jakub Rupniewski i Józef Szymański.

W najstarszej kategorii, 16 plus, sukces sprzed dwóch tygodni powtórzył zespół Hiddens Stars, którego trzon stanowili: Olek Pilarski, Bartek Nowakowski, Dominik Młodziński i Piotr Cuper. W klasyfikacji generalnej prowadzi jednak Dębowe Team, drugi finalista tego turnieju.

Następny, czwarty turniej już w najbliższą niedzielę, 5 sierpnia.

Szkoła podstawowa

FC Smerfy – FC Kwinc 3:1

Gimnazjum

Grupa A: Piaski Proćwin – Kopacze 5:0, Piaski Proćwin – Michał Popielski 0:1, Michał Popielski – Kopacze 2:0, Oranżada Helena MKS – Piaski Proćwin 0:1, Michał Popielski – Oranżada Helena MKS 2:0, Oranżada Helena MKS – Kopacze 0:0. Kolejność: 1. Michał Popielski (awans), 2. Piaski Proćwin (awans), 3. Oranżada Helena MKS, 4. Kopacze.

Grupa B: Barszcz Sokołowskiego – FC Po Nalewce 2:2, karne 7:6. Kolejność: 1. Barszcz Sokołowskiego (awans), 2. FC Po Nalewce (awans).

Półfinały: Michał Popielski – FC Po Nalewce 4:1, Barszcz Sokołowskiego – Piaski Proćwin 3:1

Mecz o 3 miejsce: Piaski Proćwin – FC Po Nalewce 1:0

Finał: Michał Popielski – Barszcz Sokołowskiego 3:1

Kolejność po 3 turniejach: 1. Michał Popielski 57 pkt., 2. Barszcz Sokołowskiego 51 pkt., 3. Piaski Proćwin 39 pkt., 4. FC Po Nalewce 30 pkt., 5. Kopacze 28 pkt., 6. All Stars 27 pkt., 7-8. Black Red White, Oranżada Helena MKS – po 10 pkt., 9. Nagły Atak Spawaczy 8 pkt., 10-11. UKS Premier League, Rażeni Piołunem – po 7 pkt.

16 plus

Grupa A: Kijanka Niespodzianka – Blok Ekipa 1:0, Hiddens Stars – Blok Ekipa 2:1, Kijanka Niespodzianka – Hiddens Stars 1:1. Kolejność: 1. Hiddens Stars (awans), 2. Kijanka Niepodzianka, 3. Blok Ekipa.

Grupa B: Barmania Team – Kareta Asów 3:0, Champions Team – Iceboom 0:1, Barminia Team – Champions Team 1:0, Kareta Asów – Iceboom 0:0, Champions Team – Kareta Asów 5:1, Barmania Team – Iceboom 0:1. Kolejność: 1. Iceboom (awans), 2. Barmania Team, 3. Champions Team, 4. Kareta Asów.

Grupa C: Gramy o wszystko – Młoty Thora 0:0, Gramy o wszystko – Dębowe Team 0:1, Młoty Thora – Dębowe Team 0:1. Kolejność: 1. Dębowe Team (awans), 2-3. Młoty Thora, Gramy o wszystko.

Grupa D: Amatorzy – Zenit Rogów 1:1, Amatorzy – Drużyna z Charyzmą 1:0, Drużyna z Charyzmą – Zenit Rogów 1:1. Kolejność: 1. Amatorzy (awans) 2. Zenit Rogów 3. Drużyna z Charyzmą.

Półfinały: Hiddens Stars – Dębowe Team 1:1, karne 6:5, Iceboom – Amatorzy 0:1

Mecz o 3 miejsce: Iceboom – Dębowe Team 2:2, karne 3:2

Finał: Hiddens Stars – Amatorzy 1:0

Kolejność po 3 turniejach: 1. Dębowe Team 45 pkt., 2. Hiddens Stars 40 pkt., 3. Blok Ekipa 34 pkt., 4. Champions Team 32 pkt., 5-6. Kareta Asów, Gramy o wszystko – po 25 pkt., 7. Amatorzy 23 pkt., 8. Zenit Rogów 20 pkt., 9. Galacticos 18 pkt., 10. Soczewa Team 17 pkt., 11-12. Auto Komis Daniel Zych, Iceboom – po 14 pkt., 13-14. Kijanka Niespodzianka, Barmania Team – po 10 pkt., 15. Nic Się Nie Stało 8 pkt., 16-19. Eleganckie Chłopaki, Harnaś Team, Młoty Thora, Drużyna z Charyzmą – po 6 pkt., 20-21. Białe Diabły, Dream Team – po 5 pkt., 22 – 23. Coco Jambo, Bubuś znów spóźniony – po 4 pkt.

Dariusz Kosma

Dodaj komentarz