Przygotowania na finiszu

Przygotowania naszych czwartoligowców do nowego sezonu powoli się kończą. Neptun Końskie i Partyzant Radoszyce rozegrały po kilka spotkań kontrolnych.

12 sierpnia czwartoligowcy wybiegną na boiska, aby rozpocząć nowy sezon. W okresie przygotowawczym nasze ekipy rozegrały po kilka spotkań sparingowych. Ze względu na renowację płyty boiska przy ul. Sportowej, Neptun Końskie wszystkie mecze rozgrywał na wyjazdach. Do drużyny Waldemara Szpiegi dołączyło dwóch kolejnych nowych graczy. 24-letni pomocnik Jakub Kotarzewski, wychowanek Korony Kielce, a ostatnio występujący w Unii Solec Kujawski, spadkowiczu z III ligi grupa II, podpisał już umowę z Neptunem. Z kolei niespełna 20-letni pomocnik Damian Bugno z Wiernej Małogoszcz ma związać się z naszą drużyną w bieżącym tygodniu.

Natomiast w ekipie trenera Jarosława Komisarskiego pojawiło trzech nowych zawodników występujacych dotychczas w KS Paradyż. To Mateusz ŚliwkaWojciech Tyczyński i Wojciech Majewski.

Szydłowianka Szydłowiec – Neptun 0:1

Bramka: Jan Sroka

Nasi piłkarze pojechali do Szydłowca w osłabionym składzie. Podopieczni Waldemara Szpiegi zagrali bez Łukasza Herdy, Łukasza Szymoniaka, Mariusza Skoczylasa, Karola Armaty, Dominika SzymkiewiczaPiotra PiwowaraKrzysztofa Pacha i bez Łukasza Jamroza. Mimo tego bez większego problemu pokonali Szydłowiankę 1:0. Jedyną bramkę meczu zdobył Jan Sroka.

Ceramika Opoczno – Neptun 1:4 (1:2)

Bramki dla Neptuna: Piotr Gardynik, Karol Armata, Krzysztof Pach, Piotr Zieliński.

Tym razem Waldemar Szpiega miał do dyspozycji dwie jedenastki. W koneckiej drużynie wystąpiło trzech juniorów i trzech testowanych zawodników.

Gerlach Drzewica – Neptun 1:2 (0:2)

Bramki dla Neptuna: Piotr Gardynik dwie.

Nie dojechało na spotkanie trzech zawodników KS Paradyż, którzy byli już niemal dogadani z koneckim klubem. Wybrali ofertę Oskara Przysucha.

Stal Niewiadów – Neptun 4:3 (2:1)

Bramki dla Neptuna: Łukasz Jamróz, Karol Armata i samobójcza.

W koneckiej ekipie testowanych było dwóch kolejnych zawodników. Pomocnik Jakub Kotarzewskipodpisał już umowę z Neptunem, a Damian Bugno z Wiernej Małogoszcz ma związać się naszą drużyną w tym tygodniu. Ostatni sparing przed nowym sezonem Neptun rozegra w najbliższą sobotę, 4 sierpnia z Pilicą w Białobrzegach.

Ceramika Opoczno – Partyzant 0:5 (0:3)

Bramki: Kuba Kos dwie, Tomasz Mazur, Bartłomiej Papros (karny), Maciej Dymek.

Po meczu Jarosław Komisarski nie krył zadowolenia z postawy swoich podopiecznych. – Zagraliśmy skutecznie. Wynik mówi sam za siebie – mówił po sparingu trener Partyzanta.

Partyzant – ŁKS Łagów 4:0

Bramki: Mateusz Śliwka trzy, Maciej Dymek.

Trener Komisarski testował kilku nowych graczy. Z klubem z Radoszyc kontrakty podpisali trzej gracze z Klubu Sportowego Paradyż: zdobywca trzech bramek w tym sparingu Mateusz Śliwka oraz Wojciech Tyczyński i Wojciech Majewski.

Pilica Przedbórz – Partyzant 1:1 (1:0)

Bramka dla Partyzanta: Mateusz Śliwka.

Znów bramkę dla Partyzanta zdobył Mateusz Śliwka. Przed inauguracją nowego sezonu IV ligi Partyzant zagra jeszcze sparing z Astrą Piekoszów.

Dariusz Kosma

Dodaj komentarz

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Już po raz drugi w Końskich można dołączyć do wielkiego kulinarnego święta, które od siedmiu edycji bije rekordy popularności w Kielcach. Festiwal Smaku zagościł w koneckiej Piecowni. Specjalnych dań można spróbować do 26 lipca. Festiwal Smaku z powodzeniem organizowany jest...
https://szydlowiecki.eu/szukaja-zaginionego/?fbclid=IwAR3CiSCKJZClX3vLvYjDouQj9qLmhQiGLK87-kFVoYOj6ZEqmaCkDwDnE9A
To już kolejne wyróżnienie dla Stefanii Kulety, która w czerwcu obchodziła setne urodziny. Wówczas podczas uroczystego spotkania została mianowana na stopień kapitana Wojska Polskiego. Kilka dni temu od wojewody Agaty Wojtyszek otrzymała cenny medal. Wojewoda Agata Wojtyszek, w imieniu Szefa...

Jechał za blisko…

Toyota jechała za blisko iveco, gdy to przyhamowało doszło do zderzenia. Około godziny 18 w pobliżu Kaliszów, drogą K74  w stronę Piotrkowa Trybunalskiego jechał iveco na gdańskich numerach rejestracyjnych, które  prowadził 35-letni mężczyzna. Za nim w tym samym kierunku jechała...
Podczas miejskich uroczystości świętowani koneccy policjanci. Zgodnie z tradycją była uroczysta msza święta i okolicznościowy apel, podczas którego funkcjonariusze otrzymali akty mianowania na wyższe stopnie i odznaczenia. 100 lat temu w Rzeczpospolitej Polskiej powstała Policja Państwowa. Powołana ustawą Sejmu II...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze