Przygotowania na finiszu

Gorące tematy Sport

Przygotowania naszych czwartoligowców do nowego sezonu powoli się kończą. Neptun Końskie i Partyzant Radoszyce rozegrały po kilka spotkań kontrolnych.

12 sierpnia czwartoligowcy wybiegną na boiska, aby rozpocząć nowy sezon. W okresie przygotowawczym nasze ekipy rozegrały po kilka spotkań sparingowych. Ze względu na renowację płyty boiska przy ul. Sportowej, Neptun Końskie wszystkie mecze rozgrywał na wyjazdach. Do drużyny Waldemara Szpiegi dołączyło dwóch kolejnych nowych graczy. 24-letni pomocnik Jakub Kotarzewski, wychowanek Korony Kielce, a ostatnio występujący w Unii Solec Kujawski, spadkowiczu z III ligi grupa II, podpisał już umowę z Neptunem. Z kolei niespełna 20-letni pomocnik Damian Bugno z Wiernej Małogoszcz ma związać się z naszą drużyną w bieżącym tygodniu.

Natomiast w ekipie trenera Jarosława Komisarskiego pojawiło trzech nowych zawodników występujacych dotychczas w KS Paradyż. To Mateusz ŚliwkaWojciech Tyczyński i Wojciech Majewski.

Szydłowianka Szydłowiec – Neptun 0:1

Bramka: Jan Sroka

Nasi piłkarze pojechali do Szydłowca w osłabionym składzie. Podopieczni Waldemara Szpiegi zagrali bez Łukasza Herdy, Łukasza Szymoniaka, Mariusza Skoczylasa, Karola Armaty, Dominika SzymkiewiczaPiotra PiwowaraKrzysztofa Pacha i bez Łukasza Jamroza. Mimo tego bez większego problemu pokonali Szydłowiankę 1:0. Jedyną bramkę meczu zdobył Jan Sroka.

Ceramika Opoczno – Neptun 1:4 (1:2)

Bramki dla Neptuna: Piotr Gardynik, Karol Armata, Krzysztof Pach, Piotr Zieliński.

Tym razem Waldemar Szpiega miał do dyspozycji dwie jedenastki. W koneckiej drużynie wystąpiło trzech juniorów i trzech testowanych zawodników.

Gerlach Drzewica – Neptun 1:2 (0:2)

Bramki dla Neptuna: Piotr Gardynik dwie.

Nie dojechało na spotkanie trzech zawodników KS Paradyż, którzy byli już niemal dogadani z koneckim klubem. Wybrali ofertę Oskara Przysucha.

Stal Niewiadów – Neptun 4:3 (2:1)

Bramki dla Neptuna: Łukasz Jamróz, Karol Armata i samobójcza.

W koneckiej ekipie testowanych było dwóch kolejnych zawodników. Pomocnik Jakub Kotarzewskipodpisał już umowę z Neptunem, a Damian Bugno z Wiernej Małogoszcz ma związać się naszą drużyną w tym tygodniu. Ostatni sparing przed nowym sezonem Neptun rozegra w najbliższą sobotę, 4 sierpnia z Pilicą w Białobrzegach.

Ceramika Opoczno – Partyzant 0:5 (0:3)

Bramki: Kuba Kos dwie, Tomasz Mazur, Bartłomiej Papros (karny), Maciej Dymek.

Po meczu Jarosław Komisarski nie krył zadowolenia z postawy swoich podopiecznych. – Zagraliśmy skutecznie. Wynik mówi sam za siebie – mówił po sparingu trener Partyzanta.

Partyzant – ŁKS Łagów 4:0

Bramki: Mateusz Śliwka trzy, Maciej Dymek.

Trener Komisarski testował kilku nowych graczy. Z klubem z Radoszyc kontrakty podpisali trzej gracze z Klubu Sportowego Paradyż: zdobywca trzech bramek w tym sparingu Mateusz Śliwka oraz Wojciech Tyczyński i Wojciech Majewski.

Pilica Przedbórz – Partyzant 1:1 (1:0)

Bramka dla Partyzanta: Mateusz Śliwka.

Znów bramkę dla Partyzanta zdobył Mateusz Śliwka. Przed inauguracją nowego sezonu IV ligi Partyzant zagra jeszcze sparing z Astrą Piekoszów.

Dariusz Kosma

Dodaj komentarz