Biegun Ciepła w Stąporkowie z Bayer Full. Amfiteatr wypełniony do ostatniego miejsca (wideo, zdjęcia)

filmy flash Galeria Stąporków

Mnóstwo mieszkańców gminy Stąporków bawiło się na koncercie zespołu Bayer Full. Amfiteatr był wypełniony do ostatniego miejsca. Wcześniej zaprezentowali się lokalni wykonawcy.

Środowe popołudnie w Stąporkowie upłynęło pod znakiem świętowania. W amfiteatrze MGOKiS działo się wiele. Tegoroczna impreza upłynęła pod znakiem lokalnych artystów, którzy szlifują swoje talenty przy wsparciu MGOKiS. Nie zabrakło zespołów  Efekt, Asumpt, zaśpiewali soliści: Magdalena Szustak, Amelia Lisowska, Dawid Moczarski, Marcel Młynarczyk, Julia Glijer, Wojciech Misiowiec, Natalia Boruń. Największy aplauz wzbudziło jednak pojawienie się na scenie grup wokalnych. Publiczność rozgrzewały Smarkowianki, później scena należała do UTW „Senioriada”. Wokalistki i wokaliści rozbawili dowcipnymi piosenkami, ale do tańca porwał dopiero zespół ludowy Mokrzaneczki. W podobnym klimacie bawiła skarżyska grupa TSK Folk.

 

Gwiazdą festynu była grupa Bayer Full ze swoim liderem Sławomirem Świerzyńskim, nazywanym przez wiele osób królem disco polo. Zespół przez ponad godzinę bawił publiczność swoimi przebojami zarówno tymi sprzed ponad 20 lat jak i nowymi. Co ciekawe zespół rozpoczął koncert od piosenki poświęconej Matce Bożej z okazji święta Najświętszej Marii Panny. Po zakończeniu występu cierpliwi fani mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie i otrzymać autograf.

 

 

 

Dodaj komentarz